Pánům v týmu McLaren Tereze Křivánkové připomíná Lindu Evangelistu!

26.09.2018 \\ Magazín

Fanoušci Formule 1 závidí České Miss Earth 2018 Tereze Křivánkové. Ptáte se proč? Společně s vítězkou České Miss Leou Šteflíčkovou a Janou Šiškovou se podívala do zákulisí slavného okruhu v Monze v rámci pokračování seriálu F1 a F2. Dokonce ji do svého království pozval tým McLaren. A děly se věci!

U McLarenu sice momentálně jen smutně vzpomínají na nedávnou slávu, kdy prakticky jen oni bojovali s Ferrari o mistrovské tituly. To však ale neznamená, že by stáj nedisponovala tím nejlepším, co je ve Formuli 1 momentálně k dispozici. Tereza Křivánková se tak rázem ocitla ve snu, který sní mnoho malých kluků. Ale vlastně i dospělých chlapů, protože zázemí týmů F1 se zkrátka musí vidět na vlastní oči. A když dostanete pozvání jeden z týmů kolotoče nejrychlejších vozů planety navštívit, tak se to prostě neodmítá. „Bylo super vidět, jak věci fungují, kdo tahá za nitky, co všechno se během přípravy na závody řeší. Opravdu jsem si to užila,“ vzpomínala sympatická Miss Earth 2018.  

Je jasné, že u McLarenu na ní mohli oči nechat. Holt i tam se ukázalo, že české holky jsou prostě nejkrásnější na světě. „Říkali, že vypadám jako Linda Evangelista. Určitě to potěšilo,“ usmívala se Tereza. Kanadská supermodelka se objevila na více než šesti stovkách obálek nejrůznějších časopisů, takže tam má misska ještě co dohánět. Každopádně je možné, že u McLarenu nebyla naposledy. Její partner by si měl dávat velký pozor, protože Křivánková v Monze vzbudila velké pozdvižení. A to nejen podobnou výbavou jako Linda. Její přírodní čtyřky se nedají přehlédnout.

Foto: Česká Miss

Fotogalerie