Přičichněte ke sladké vůni mandloní v nové řadě Le Petit Olivier!

24.06.2018 \\ Krása

Květinové vůně nás každé jaro dokonale okouzlí, a proto se jimi snažíme obklopovat na každém kroku. Roční období se však znenadání přehoupne a my máme v tu ránu pocit, že se těch nádherných rozkvetlých tónů dočkáme zase až příští rok. Nenechte se však vyvést z omylu, v Domdecu totiž nádherné květy pučí celý rok! Tentokrát vás jistě potěšíme zcela novou květinovou řadou z dílny francouzské značky Le Petit Olivier, která se rozhodla do svých produktů zařadit tóny úchvatného mandlového květu.

Detoxikační kosmetická řada pro péči o pleť byla navržena k ochraně pleti proti globálním znečištění ovzduší, se kterým se v dnešní době bohužel hojně setkáváme. Kouř, smog, výfukové plyny, ale i UV záření mají vliv nejen na náš zdravotní stav, ale samozřejmě i pokožku a pleť, která může být oslabená, podrážděná nebo citlivá. Složení výrobků obsahuje více než 90% ingrediencí přírodního původu. Najdete tu jak antioxidační a ochrannou mandli a její květ, tak i cizokrajnou léčivku s názvem moringa olejodárná, která je známá svými hydratačními a vyživujícími vlastnostmi.

Nádherný, elegantní design zdobící 6 nových pečujících produktů charakterizuje čistotu, ochranu a křehkou ženskost. Pleť můžete vyčistit krémem nebo peelingovým gelem, potřebné živiny dodat pěnící maskou či denním krém/gelem, oční okolí obnovit rozjasňujícím gelem nebo se v parném dni osvěžit pleťovou vodou, která vás omámí nádhernou květinovou vůní. To vše bez parabenů, silikonů, fenoxyethanolu nebo alkoholu!

  1. Le Petit Olivier, čistící krém na obličej, Mandlový květ - 150 ml, 174 Kč
  2. Le Petit Olivier, denní pleťový krém/gel, Mandlový květ - 50 ml, 317 Kč
  3. Le Petit Olivier, osvěžující pleťová voda, Mandlový květ - 50 ml, 312 Kč
  4. Le Petit Olivier, čistící peelingový pleťový gel, Mandlový květ - 75 ml, 143 Kč
  5. Le Petit Olivier, rozjasňující oční gel, Mandlový květ - 15 ml, 286 Kč
  6. Le Petit Olivier, pěnící pleťová maska, Mandlový květ - 75 ml, 143 Kč

Více informací najdete na www.domdeco.cz

Fotogalerie