Odvážlivci.cz mají MANUÁL NA ODVAHU, který pomáhá se ho zbavit!

18.06.2018 \\ Zdraví

Jedinečný projekt Odvážlivci.cz a jejich Manuál na odvahu se zabývá něčím, co mnohé denně obklopuje – STRACHEM. Zná řešení, i když u každého je jiné… Kromě veleúspěšného online kursu přichází s atraktivním hostem: podzimním setkáním s Danem Millmanem, někdejším vynikajícím sportovcem, učitelem bojových umění a vysokoškolským profesorem. Ten je autorem sedmnácti knih přeložených do 29 jazyků.

Tento slavný autor motivačních knih přijede na podzim tohoto roku do Prahy! Půjde o exkluzivní akci - pouze pro 150 zájemců, kteří navíc zažijí následný Networkingový večírek. V ceně vstupenek budou i záznamy z přednášek a celá skripta semináře manuál na odvahu.

V rámci dne se vystřídá 7 dalších velkých jmen: zatím odtajněno: paní Lenka Bradáčová, youtuber Kovy. Ti všichni budou inspirovat ostatní odvážlivce svými názory, změnami v životě, které museli zvládnout atd.

Do 4. července je jedinečná možnost zakoupit tyto lístky na Hit hitu o 200,- Kč levněji a ještě přispět na vytvoření onlinového kurzu, který bude lidem pomáhat v pozitivních změnách v jejich životě.

Více informací zde.

Dan Millman (narozen 22. února 1946) je autor třinácti knih z oblasti duševního růstu, z nichž je nejslavnější polo autobiografický román Cesta pokojného bojovníka (1980). Dan Millman zvítězil na Mistrovství světa ve skocích na trampolíně v roce 1964, spolukoučoval tým gymnastů na Univerzitě v Kalifornii, pracoval jako instruktor gymnastiky na Stanfordské univerzitě a jako profesor tělovýchovy na Oberlinské vysoké škole. Je často spojován s hnutím za rozvoj lidského potenciálu společně s Anthony Robbinsem. Millmanova první kniha o duševním rozvoji, Cesta pokojného bojovníka, je zčásti autobiografická fikce zasazená do doby, kdy autor studoval na vysoké škole.

Světoznámý autor bestselleru "Cesta pokojného bojovníka" Dan Millman vystoupí na jedinečném setkání Odvážlivců v Praze.
V rámci svého evropského turné "RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR" se tento bývalý světový šampion v atletice podělí o klíče, které odhalí nové chápání reality!
Dozvíte se, jak překonat dva základní stavy vědomí, které vyřeší otázky naší existence.
Společně s ním prozkoumáte, co znamená žít "dobrý život a jak zemřít", abyste mohli správně meditovat a skutečně svůj život ocenit.
Během dvaceti let duchovního a intenzivního hledání ovlivnil Dan Millman svými knihami, přednáškami a workshopy miliony lidí všech věkových generací. A už 23. října dodá odvahu ke změně ve vašem životě i Vám.
Těšit se můžete na unikátní přednášku i diskuzi. Pokud jste se chtěli tohoto pokojného bojovníka někdy na něco zeptat, máte jedinečnou možnost. A přitom se mu můžete dívat pěkně z blízka do očí.

Zdroj: Helena Váňová

Fotogalerie