Finková, Christovová a Pirichová vykoupily sekáč!

14.06.2018 \\ Fashion

O tom, že ženy milují nakupování, zejména pak oblečení, kabelek a obuvi, není třeba debatovat. A co teprve, když to jsou hned tři dámy odlišných vkusů a postav, jako je Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová neboli protagonistky talk show Trojhlavá saň? To se pak z poklidného nakupování stane doslova několika hodinový lov plný legrace, vzájemného popichování, ale i doporučování si a zkoušení nespočtu kousků oděvů různých stylů. Třeba jako před několika dny při návštěvě oblíbeného second handu světových značek Textile House v centru Prahy.

Všechny tři dámy tak dokonale demonstrovaly, že jsou skutečně pohodové ženy se vším všudy, které nemají potřebu si na cokoli hrát a nakupovat jen v buticích s poslední módou z italských či francouzských přehlídkových mol za pěticiferné částky. Jednoduše řečeno, že jim jde na prvním místě o pohodlí, kvalitní materiály a oblíbený styl a že ocení kousky, ve kterých nepotkají zbytek Prahy, ale naopak kousky vyznačující se originalitou a atypickým stylem nebo prvky.

Za tímto účelem tak navštívily second hand Textile House v Charvátově ulici v centru Prahy a pak už jen následovaly hodiny zkoušení, objevování a kombinování. Pro Lindu Finkovou a Vlaďku Pirichovou byla návštěva a nakupování doslova balzámem pro duši, což bylo znát i na počtu vybraných kousků a vyzkoušených outfitů. A dokonce i nejméně nadšená milovnice nakupování jako je Aneta Christovová si ulovila pár povedených modelů, což jak sama řekla, je na ní skutečně úspěch.

Pokud podobě jako tři známé dámy nemáte potřebu si hrát na značkovou módu, ale chcete se jen obléknout ve vlastním stylu s respektováním své postavy, a hlavně hezky a vhodně pro jakoukoli příležitost, zavítejte do některé z prodejen Textile House, kterých je po ČR neuvěřitelných 30!

A jak nakonec Linda, Aneta a Vlaďka vybraly? Podívejte se na následující fotogalerii z průběhu celého nákupu a třeba některý z kousků inspiruje i vás.

-ln-

Fotogalerie