Moto Cestou Necestou s Martinem Písaříkem a Igorem Brezovarem

15.06.2018 \\ Cestování

Chcete online cestovat s populárním hercem Martinem Písaříkem a uznávaným cestovatelem Igorem Brezovarem? Není nic jednoduššího, než sledovat jejich jednostopou kolej na profilu Moto Cestou Necestou a příběh, který se začne psát již v pondělí 18. června.

Kudy trasa povede, nám prozradil sám Martin Písařík: „Čeká nás cesta tureckým Kurdistánem a severním Irákem, poválečnou a stále nestabilní oblastí. Doprovázet nás budou dva kameramani, takže to, co uvidíte na sítích, nebude zdaleka vše,“ prozradil sympatický herec toužící po dobrodružství. S pokorou sbírá informace a snaží se dokonale sžít se silným strojem, kterému plně důvěřuje. Příběh nováčka Martina Písaříka a cestovatele Igora Brezovara, který má svém kontě už skoro 400.000 km bude jistě zajímavý. 

Igor Brezovar projel na motorce celý svět a zkušeností nabral už tolik, že si i troufne vydat na cestu s nováčkem, který má na svém kontě najeto jen okolo 2000 km. O to zajímavější může samotná mise být, tak si nenechte ujít ani minutu příběhu na motorkách.

Foto: archiv Martin Písařík

-red-

Fotogalerie