Užijte si podzim v plné parádě na Dolní Moravě

27.10.2025 \\ Tip na výlet

Podzim na Dolní Moravě je jako malovaný. Horská údolí i kopce se zbarvila do zlatova i červeného hávu a lesy začíná halit měkká mlha. A právě nyní máte šanci si tento obraz užít naplno. Každodenní provoz areálu pokračuje až do 31. října, což znamená, že teď je poslední opravdová šance dopřát si všechny své oblíbené zážitky, než se hory připraví na zimu.

Podzimní prázdniny tu nejsou jen pro hosty hotelu, ale pro každého, kdo si chce udělat výlet na jeden den nebo se rozhodne zůstat přes noc. Není nic příjemnějšího než vyrazit do hor s rodinou, vychutnat barevné výhledy a večer si ustlat v pohodlí horského prostředí. A aby dostal podzim tu správnou chuť, v
restauracích Marcelka, Terezka a Skalka je pro hosty připravený gastro zážitek. Zdejší zvěřinové speciality si dokonale notují s chladnějším obdobím a uspokojí i ty nejnáročnější strávníky.

 

Během dne si užijete Stezku v oblacích, Sky Bridge 721, Mamutí horskou dráhu i Mamutíkovy parky, ale také lanový a adrenalinový park. Zdejší atrakce nabízí jedinečný pohled do podzimní krajiny. A večer si dopřejete relax ve Wellness hotelu Vista, který pro vás má animace nabité k prasknutí, rozsáhlé wellness a kulinářské speciality. Hned následující víkend na hosty čeká Halloween na Vistě, s kouzelným programem a zábavně strašidelnou halloweenskou atmosférou.

 

Kdo touží po větším soukromí, může využít Vista Apartments, kde si můžete rezervovat pobyty s animačním programem, lanovkou zdarma a se slevou 25 % na dětské parky a bikepasy.

 

Vyrazte do barevných hor, nasajte podzimní vzduch a užijte si to nejlepší, co Dolní Morava tuto sezónu nabízí. Všechny balíčky a další podrobnosti najdete na webu hotelu www.hotel-dolnimorava.cz.

Fotogalerie