Česká Katy Perry roste do neskutečné krásy

13.04.2017 \\ Magazín

Teprve nedávno se jako dětská hvězdička začala prosazovat a dnes už se v hudebních i filmových kuloárech šušká o jednom z největších dětských talentů od dob Ewy Farné a Lucie Vondráčkové. Víte, o kom je řeč? Trošku vám napovíme. Naposledy hrála ve filmu Strašidla po boku Terezy Kostkové. Dnes však do kin vstoupil nový film Špunti na vodě. V rozverné rodinné komedii, kde se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi, jí byla svěřena jedna z hlavních rolí. Už víte? Ať už víte nebo ne je to teprve 15-ti letá Nelly Řehořová.

Někteří v ní vidí americkou zpěvačku Katy Perry. A jaké, že bylo natáčení filmu, který měl včera premiéru? „Bylo to moje jedno z nejhezčích natáčení, nejenže se mi líbil scénář, ale byly jsme tam správná parta dětí i dospělých a zažívali spoustu legrace,“ pochvaluje si natáčení Nelly, která hraje v novém snímku dceru Jiří Langmajera a Táni Vilhelmové.

Nelly nazpívala i titulní vodáckou písničku s Michalem Hrůzou, která se jmenuje Sázava. „Je to přesně ten styl písničky, že si ji lidi budou moct zpívat někde u táboráku, až pojedou na vodu," má jasno Nelly.

 

Fotogalerie