
Networking na vlnách inspirace: Albatros II v barvách růstu
Hospodářská komora Praha 1 navázala na osvědčenou tradici letních networkingových setkání a opět přivítala své členy i nové tváře na palubě lodi Albatros II. Večer se tentokrát nesl v duchu zelené barvy růstu, svěžesti a nových začátků. Dress code i výzdoba ladily s tématem, které podtrhovalo pozitivní energii celé akce.
K výjimečné atmosféře přispělo nejen slunečné počasí, ale také pečlivě připravené občerstvení, které potěšilo hosty svou kvalitou i chutí. Neformální prostředí lodi vytvořilo ideální prostor pro sdílení zkušeností, diskusi o projektech i výměnu obchodních tipů.
Den zpříjemnil i milý dárek, kniha Od slunce k houslím od společnosti BHS Securities, kterou osobně předal David Slezák. Tato pozornost krásně podtrhla atmosféru celé akce. Tradičně nechyběla ani tombola s hodnotnými výhrami od Lenky Žáčkové. Výtěžek bude věnován neziskové organizaci Integrace 3P, z. s., která poskytuje sociálně-právní a psychoterapeutické poradenství.
„Letní networking na Albatrosu II byl zelený, svěží a inspirativní. Stálí členové se setkali s novými tvářemi, které se chtějí stát součástí naší komory. Na lodi s námi mohli načerpat novou inspiraci a zažít energii, kterých jsou naše akce plné,“ shrnula ředitelka kanceláře představenstva HK P1 Eva Primus Kovandová, která se již tradičně ujala pomyslného kormidla odpoledne i večera.
„Propojování členů vnímám jako jeden z osobních vkladů, které organizaci a projektům přináším. Mým přáním vždy je, aby si účastníci setkání užili,“ dodala s úsměvem.
Na závěr poděkovala všem za účast, podporu a především za skvělou atmosféru, kterou společně pomohli vytvořit. Už teď se těší na další společné akce, které odstartují v září.