NOVINKA TheraPearl je rychlá a efektivní úleva od bolesti

11.04.2017 \\ Zdraví

Chladné a teplé obklady jsou tou správnou odpovědí na většinu bolestí, které nás mohou trápit. Sáček mraženého hrášku nebo termofor, to už je spíše nostalgie. Na náš trh se dostávají nové a moderní produkty TheraPearl, které využívají generacemi osvědčenou terapii tepla a chladu v nové formě. Gelové obklady TheraPearl jsou navržené pro aktivní uživatele a splňují vysoké nároky. Ať jste vášnivý sportovec, nebo starostlivá maminka, TheraPearl nabízí účinné řešení úlevy od bolesti.

Produkty využívají unikátní technologii gelových perliček Thera°Pearl Technology®, díky kterým lze obklady neomezeně a opakovaně používat. Udržují potřebnou teplotu minimálně po dobu 20 minut. To je podle lékařů doporučený čas účinné terapie, ať už volíte chladící nebo hřejivou variantu. Při obou vám výborně poslouží každý produkt TheraPearl.   

Léčba přikládáním teplých a chladných zábalů je vynikajícím řešením na řadu každodenních bolestí. Pomohou vám zbavit se analgetik (léků proti bolesti), které zatěžují organismus. Teplý zábal zrychluje průtok krve, pomáhá při bolesti a snižuje napětí svalů. Ulevuje od křečí a ztuhlosti kloubů. K ohřátí zábalu postačuje mikrovlnná trouba.

Naopak chlad zpomaluje průtok krve, a proto působí na otoky, modřiny, podvrknutí, záněty, tenisový loket či natažené svaly. Zároveň je vhodný při bolestech hlavy a lze jej použít i na menší popáleniny a úpal. Chcete-li použít TheraPearl jako studený zábal, uchovejte ho v mrazáku.

TheraPearl produkty jsou výjimečné provedením: poskytují uživateli komfort v podobě anatomicky tvarovaného zábalu, který lze díky pružným páskům a suchému zipu uchytit k potřebnému místu na těle tak, aniž by omezoval v pohybu. Design zábalů je nejen praktický, ale i moderní a zpracování vysoce kvalitní. TheraPearl produkty jsou příjemné i pro citlivou pokožku a při jeho použití se na rozdíl od mraženého hrášku nenamočíte ani neušpiníte.

Vyberte si přesně takový zábal, jaký si vaše tělo žádá!

TheraPearl Sportovní zábal

Univerzální obdélníkový zábal nesmí chybět v žádné domácnosti. Lze jej použít na jakoukoliv část těla, ideálně poslouží při bolesti uší či zubů, ale i při migréně. Na internetu nebo v lékárně jej lze zakoupit za doporučenou cenu 255 Kč.

TheraPearl Zábal na záda

Výborně zvolená velikost zábalu TheraPearl dokáže pokrýt celou část zad, která vás trápí. Drží pevně na místě a nebrání pohybu díky pružnému pásku na suchý zip. Přináší úlevu při bolesti horní i dolní části zad, osvědčí se všude tam, kam zábal přiložíte. Skutečnou pomoc poskytne i ženám, které trápí bolestivá menstruace. Zakoupit jej lze za doporučenou cenu 472 Kč.

TheraPearl Ramena & krk

Anatomicky tvarovaný zábal TheraPearl je tak lehký a příjemný, že jej lze snadno nosit i pod košilí či svetrem. Je nedocenitelným pomocníkem například po namáhavém dlouhém dni v kanceláři, kdy máte krk a šíji ztuhlé ze stresu a vypětí u počítače, nebo po náročné trase za volantem automobilu. Na internetu nebo v lékárně jej lze zakoupit za doporučenou cenu 472 Kč.

TheraPearl Zábal na klouby

Po operaci tenisového loktu nenajdete účinnějšího pomocníka. Kloubní zábal TheraPearl přinese úlevu při bolesti, zabraňuje otoku či zánětu kotníků, zápěstí nebo loktu. I při běžném pohybu drží pevně na místě a pružný pásek na suchý zip vás nebude limitovat. Doporučená prodejní cena je 317 Kč.

TheraPearl Zábal na koleno

Sofistikovaný tvar gelového zábalu na koleno TheraPearl pokryje celé koleno a umožňuje komfortní pohyb a nošení. Stejně jako u dalších zábalů, i zde zajišťuje pohodlný a praktický průběh terapie perfektně pružný pásek jištěný suchým zipem. Přináší úlevu nejen při artritidě, bolesti kloubů, zánětu, otoku po chirurgickém zákroku, otoku při nadměrné zátěži nebo bolesti před a po cvičení. Doporučená prodejní cena je 472 Kč.

TheraPearl Maska na oči

Díky skvěle padnoucí oční masce TheraPearl s klidem zapomeňte na boj s čajovými sáčky, které jste dosud používali ráno po bezesné noci, nebo během útrpných pylových alergií proti oteklým a unaveným očím. Otoky bleskově ustoupí, maska pevně drží na místě a nebrání pohodlnému spánku či odpočinku. Přináší také úlevu při problémech s dutinami, při bolestech hlavy, ale i otoku očí po chirurgickém zákroku. Na internetu nebo v lékárně lze zakoupit za doporučenou cenu 255 Kč.

TheraPearl Kids: Žabička a Prasátko

Boj s každou rankou, štípancem, hmyzím bodnutím, horečkou, bolístkou a jakýmkoliv jiným poraněním má ode dneška pomocníka, který garantuje rychlou úlevu: obklad v podobě žabičky a prasátka TheraPearl. Veselá dvojice vnese do domácnosti klid a pohodu a stane se skvělým kamarádem vašeho potomka. Nápadité je také využití teplého gelového zábalu na zahřátí a udržení tepla v kočárku v zimních měsících. Doporučená prodejní cena je 159 Kč.

 

Fotogalerie