Hanka Kynychová vydává další cvičební DVD a přizvala i známé osobnosti

07.04.2018 \\ Magazín

Cvičitelka Hanka Kynychová se rozhodla nadělit si ke svým padesátým narozeninám nevšední dárek. Vydává už devatenácté cvičební DVD ve svojí edici Hejbejse. DVD nese název Postava snů 2 a navazuje na poslední titul, který spatřil světlo světa před čtyřmi lety. Cvičení je určeno všem ženám, které chtějí vypadat a cítit se dobře, proto je koncipováno tak, aby jej zvládla jak začátečnice, tak pokročilá cvičenka.

Vzhledem k tomu, že se jedná o patentovaný fitness program jedné z našich nejznámějších cvičitelek, je cvičení opravdu promyšlené a ušité na míru. Hanka cvičení testovala nejen na sobě, ale také na svých klientkách ve fitku. „Cvičení je jak na posílení fyzické kondice, tak na tvarování postavy snů. Každým cvičením, byť třeba jen deset dvacet minut, se posouváme blíže k naší vysněné postavě,“ míní Kynychová, která i na prahu padesátky vypadá skvěle.

Na DVD tentokrát Hanka necvičí sama, ale přizvala svoje kamarádky, osobnosti známé z televizní obrazovky či koncertních pódií, které navštěvují její fitko či podporují pravidelně její aktivity, které pořádá pro děti z dětských domovů v rámci Nadačního fondu Hanky Kynychové.

Heidi Janků se po padesátce rozhodla mít postavu snů, proto oslovila Hanku a začala cvičit. Oblíbila si jak lekce Postava snů, kterým vtipně přezdívá tělo snů. „Díky Hance jsem pochopila, že i žena po padesátce může mít postavu snů, ale musí tomu něco obětovat,“ svěřila Heidi, která vzápětí se smíchem dodala, že její nejoblíbenější částí cvičení je závěrečné protahování. Na natáčení zpěvačku doprovodil knírač Eda, který jí nyní dělá společnost. Díky němu také zanedbává cvičení u Hanky ve fitku na Pankráci. Chodí však na dlouhé procházky několikrát denně, které jí známá cvičitelka schválila. „I chůze, když je svižná a ujdete denně alespoň 10 000 kroků může mít velký vliv na vaši postavu snů,“ vysvětlila Kynychová pozitiva nejpřirozenějšího lidského pohybu.

Kristýna Janáčková je rovněž pravidelnou klientkou Hančina fitka. Jak sama říká, jako zpěvačka ví, že se musí o svoji postavu starat a ví, proč to dělá. Kamera přidává až pět kilogramů, proto se herečky musí udržovat v kondici ještě více, než kdokoliv jiný. Své o tom ví i Ivana Jirešová, která je v současné době velmi vytížená zkouškami muzikálu Shrek. Ve svém nabitém programu však našla chvíli, aby si s Hankou na DVD zacvičila. „Já jsem hlavně fanynka jógy, kterou kombinuji s během a posilovnou,“ popsala svůj tréninkový plán Ivana.

„Jsem moc ráda, že se holky rozhodly podpořit moji myšlenku, převlékly se do sportovního  a natočily se mnou bonusový program na DVD Postava snů 2. Chtěla jsem ukázat ženám, že i známé herečky a zpěvačky se musí potit při cvičení, aby vypadaly dobře a měly postavu snů,“ vysvětila Hanka Kynychová svůj záměr, proč do cvičení zapojila i známé osobnosti.

DVD Postava snů 2 spatří světlo světa 14. 4. 2018, kdy jej Hanka pokřtí ve svém fitku a zároveň oslaví svoje velké životní jubileum. Nutno říct, že padesát by jí opravdu nikdo nehádal!

 Zdroj: Kateřina Fingralová

Fotogalerie