Nejšetrnější prodlužování vlasů, které můžete mít i vy!

27.03.2018 \\ Krása

Jsou dlouhé vlasy vaším snem, ale bohužel nebyly vám dány do vínku kvalitní husté vlasy, nebo vás trápí zdravotní problémy spojené s vypadáváním vlasů? Nezoufejte! K vysněnému účesu můžete  najít alternativní cestu. V salonu OWAY (Organic Way) Rolland dosáhnete požadované délky a to aniž byste sami sobě uškodili!

Pořekadlo „vlasy jsou korunou krásy“ v současné době platí víc než kdy jindy. Prodlužování a zhušťování vlasů je trendem nejen po celém světě, ale i u nás, kde se zájem o nejrůznější techniky zvyšuje každým dnem. Salon OWAY (Organic Way) Rolland míří jako jeden z mála tzv. „zelenou cestou“, která vychází vstříc nejen vaší spokojenosti, ale i zdraví. Setkáte se tu tak tedy především s přírodními službami, při kterých nebudou vaše vlasy chemicky ani mechanicky poškozeny a naopak bude pečováno o jejich kvalitu a zářivou budoucnost.

Prodloužení a zhuštění vlasů je prováděno tzv. za studena, takže nedochází k absolutně žádnému tepelnému poškození. Metoda unikátních „lepících pásek“ nabízí diskrétní, téměř neviditelné spoje, které nenarušují vlastní vlasy. Jak aplikace, tak i složení pásek je velmi šetrné, spoje jsou navíc pružné a tak vás neobtěžují ani při spánku. Navázání jednoho pramene trvá méně než 10 sekund, tudíž oproti konvenčním metodám prodlužování získáte spoustu času navíc. Díky schopnosti aplikace i na vlasy dlouhé pouhý 1 centimetr představuje tato technika skvělou alternativu i ženám po chemoterapii, trpícím alopecií (řídnutím vlasů) a dokonce i mužům, jež neúspěšně bojují s velmi prořídlými vlasovými partiemi. Inspirujte se v přírodní cestě OWAY (Organic Way) Rolland a zkombinujte prodloužení či zahuštění s šetrnými barvicími prostředky Hcolor, Hnectar nebo  Hmelt, které dodají vašim vlasům zdraví i jiskru pravé krásy!

Více informací:  www.organic-way.cz