Urputný Doctor P. P. vydal nové album s názvem Levák

14.03.2018 \\ Magazín

Rocker Petr Pečený alias Doctor P. P. vydal nové studiové album s názvem Levák. Do světa jej vypustil na slavnostním křtu v pražském hudebním klubu La Loca. Na tvorbě dlouho očekávaného alba společně s Pečeným spolupracoval hvězdný profesionální tým, složený jen ze zvučných jmen působících na české scéně, jako jsou Ondřej Soukup, Lou Fanánek Hagen, Lešek Wronka, Jakub Prachař, František Soukup, Jakub Ryba z kapely Rybičky 48 nebo Josef Bolan ze skupiny Mandrage.

V pořadí již osmé CD s atraktivním obalem nafotil Roman Černý. Na titulní straně spolu s Doctorem P. P. pózují české krásky Nikol Švantnerová a Bára Mottlová. Cédečko obsahuje dvanáct originálních písní a také píseň Bicáky Tricáky, Kokosáče, která je už 33 týdnů jedničkou v českých rockových rádiích.

„Natáčení poslední desky bylo skvělé a moc jsem si ho užil. Měl jsem úžasný pracovní tým hudebního producenta desky Lukáše Chromka a kreativního producenta Leška Wronky. Moji kamarádi pro mne napsali bezvadné písničky, kterými teď budeme pyšně zaplňovat český rádiový éter,“ vtipkuje Petr Pečený.

Ondřej Soukup při křtu pronesl, že je Doktor naprosto výjimečný úkaz na celosvětové scéně a doporučil mu, aby se už vykašlal na tu právničinu. To Lešek Wronka zase pronesl, že nezná urputnějšího interpreta. V každém případě bylo patrné, že si to Doctor P. P. užil a všichni přítomní s ním.

V současné době míří do rádií jarní svěží hitovka s názvem Sabráž, která hned na první pohled zaujme svým animovaným videoklipem, ve kterém si s nadsázkou Doctor P. P. utahuje z předních světových politických osobností, ale i z dalších zvučných jmen.

Videoklip je k vidění

">zde:

Téměř před půl rokem na sebe Petr Pečený upozornil nadčasovým hitem z posilovny s názvem Bicáky, Tricáky, Kokosáče. V úspěšném videoklipu „ cepuje“ Petra Jandu, Yvettu Blanarovičovou, Antonína Panenku či zpěváka Petra Koláře, coby drsný trenér celebrit.

Videoklip je k vidění