Do hotelu i se psím kamarádem

09.06.2024 \\ Informace

Vyrazit na prázdniny i se svým čtyřnohým přítelem a dopřát mu luxus pětihvězdičkového hotelu nemusí být vzdálenou realitou. Milovníci psů, které do Prahy doprovází i jejich věrný chlupatý společník, mohou využít nabídku „Prague Pooch Perfection“ hotelu Mandarin Oriental, Prague, který se postará o nezapomenutelné zážitky všech zúčastněných.

O psy tu bude postaráno počínaje ubytováním s náležitým pokojovým servisem. Pelíšek, miska, deka i pamlsek na uvítanou tu čekají na každého psího hosta, povečeřet mohou některou z pochoutek z psího menu à la carte od prověřených dodavatelů Pet Center a The Hunter. V nabídce je řada konzerv a sušenek, takže to své si tu najde i ten nejnáročnější strávník. Nezapomíná se tu pochopitelně ani na zábavu – v hotelu jsou k dispozici žvýkací čističe zubů, míčky či měkké hračky.

Jako vzpomínku i funkční doplněk lze v hotelu objednat i vodítko a obojek s emblémem Mandarin Oriental či speciální psí „šálu” a personalizovanou deku s vyšitým jménem psa vyrobenou v Praze.

Psí průvodce po Malé Straně

Ti, kdo do Prahy přijíždí se psem poprvé, či jen dokonale neznají možnosti, které hotel a jeho okolí nabízí, ocení také speciálního průvodce, který jim představí populární i méně známé tipy na procházky doslova nadosah. Díky perfektní lokalitě hotelu na Malé Straně se totiž mohou hosté se svými mazlíčky vydat prakticky jakýmkoliv směrem, ať už na Kampu, na Petřín, do Vojanových sadů nebo na Střelecký ostrov, a vždy narazit na perfektní místo na psí procházku. Kromě toho v průvodci najdeme doporučení na služby psích salónů, dog friendly obchody a obchodní centra, restaurace i zážitky včetně plavby po Vltavě na lodi Mandarin Oriental.

„Psi jsou v našem hotelu vítáni,“ říká Duarte Correia, generální ředitel hotelu Mandarin Oriental v Praze. „Díky 'Prague Pooch Perfection' mohou hosté dopřát svému mazlíčkovi dovolenou, která bude stejně výjimečná jako ta jejich. Sám mám dva psy a vnímám je jako součást rodiny, tak proč by si nemohli užít to nejlepší, co toto úžasně město pro psy nabízí?"