Nepodceňte opalovací péči!

21.05.2024 \\ Zdraví

Ať už vyrážíte v létě k moři nebo jenom k rybníku, nezapomínejte na opalovací kosmetiku. Pokud neradi vozíte spoustu krému, můžete pořídit jeden velký krém pro všechny. Pro případ, že to se sluněním přeženete, nebo prostě chcete pokožce dopřát následnou péči, přibalte i mléko po opalování. Děti mají pokožku citlivější a je dobré mít krém vždy po ruce, proto můžete volit menší balení, které se vejde i do batůžku nebo do vaší kabelky.

Pro celou rodinu

ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování ve spreji SPF 50 zohledňuje speciální dermatologické potřeby dětí i dospělých a poskytuje optimální ochranu před 4 hlavními typy slunečního záření (UVA, UVB, VL*, IRA), které poškozují pokožku. Zároveň pomáhá minimalizovat riziko alergických reakcí.

Cena: 399,90 Kč/270 ml

Hydratace po opalování

ASTRID SUN Hydratační mléko po opalování s beta-karotenem obohacené o hydratační a zklidňující komplex (D-panthenol, allantoin, bisabolol) efektivně hydratuje pokožku až po dobu 24 hodin a zanechává ji svěží. Díky beta-karotenu navíc přispívá k udržení a prodloužení opáleného vzhledu pokožky.

Cena: 169,90 Kč/200 ml

Do batůžku

ASTRID SUN Dětský krém na opalování SPF 50 zohledňuje speciální dermatologické potřeby kojenců a batolat a poskytuje optimální ochranu před 4 hlavními typy slunečního záření (UVA, UVB, VL*, IRA), které poškozují pokožku. Zároveň pomáhá minimalizovat riziko alergických reakcí.

Cena: 199,90 Kč/75 ml

Fotogalerie