Miele slaví výročí s vestavnými spotřebiči v úchvatné matné černé barvě

18.05.2024 \\ Design/Domov

Společnost Miele představuje novou řadu vestavných spotřebičů ArtLine v elegantním obsidian černém matném provedení. U příležitosti svého 125. výročí nabízí Miele na tyto spotřebiče – kromě běžné záruky – prodloužení záruky o 125 týdnů zdarma. Elegantní spotřebiče generace 7000.  se otevírají pouhým dotykem prstu na senzorovém tlačítku (Touch2Open) integrovaném do ovládacího panelu. Spotřebiče ArtLine tak podporují důsledný koncept kuchyně bez rukojetí. Akční nabídka zahrnuje pečicí trouby, pečicí trouby s mikrovlnou, konvektomaty, kávovary, nahřívače, vakuovací zásuvku, vinotéku, indukční varné desky se speciálním matným černým sklokeramickým povrchem. Edici 125 Gala doplňuje digestoř či volně stojící chladnička s mrazničkou v obsidian černé matné variantě.

Miele potěší také různými materiály a mnoha barvami. ArtLine nabízí obsidian v černé matné barvě všestranné možnosti designu, harmonicky začleněné do celkového tmavého konceptu nebo jako elegantní akcent ve světlém prostředí. Koncept zahrnuje pečicí trouby, konvektomaty (pro výklenky 45 a 60 cm) a trouby s mikrovlnou. Tyto spotřebiče doplňují vestavné plně automatické kávovary, varné desky, nahřívače, vakuovací zásuvka, odsavač par, vestavná vinotéka a volně stojící chladnička s mrazničkou – vše varianty „bez rukojeti“ z aktuální nabídky Miele.Nový barevný odstín je patrný i na dvířkách: vizuálně i na dotek, protože skleněný povrch je jemně strukturovaný. Tvoří rám pro průzor, který má nyní velkorysejší liniový rastr. Logo Miele decentně ustupuje do pozadí pod průzorem.

Varné desky odolávají poškrábání a otiskům prstů díky speciální sklokeramice MattFinish

K přístrojům ArtLine představuje Miele indukční varné desky s novým matným sklokeramickým povrchem. Jedinečná struktura nejenže podtrhuje čistý design varných desek, ale je také mimořádně odolná proti poškrábání. Například škrábance způsobené pískem jsou redukovány až o 80 procent. Díky tomu si varné desky se sklokeramickým povrchem MattFinish dlouho zachovávají svůj původní vzhled. Další výhodou strukturovaného povrchu s efektem proti otiskům prstů je, že otisky prstů jsou prakticky neviditelné. Označení varných zón je decentní a podtrhuje minimalistický design. Jemné bílé linie označují místa, kam lze umístit hrnce, pánve nebo grilovací desku Gourmet, a bílé jsou indikátory úrovně výkonu. Matná povrchová úprava je k dispozici pro dva modely – klasickou varnou desku a varnou desku s integrovaným odsavačem par.

Nový nástěnný odsavač par nabízí účinnou ventilační technologii a individuální osvětlení

Pokud dáváte přednost designovému odsavači par, najdete dokonalé řešení se skleněným panelem v obsidian černé matné barvě. Tělo odsavače par působí elegantně a minimalisticky, protože má nižší hloubku a výšku než předchozí modely. Skleněná clona má nyní navíc strmější úhel, takže nabízí vyšším osobám o něco větší volnost pohybu při vaření. Vzduch je nasáván kolem matného černého panelu prostřednictvím systému odsávání na okrajích. Ovládací prvky s bílým displejem jsou umístěny nad panelem. Díky nové funkci DynamicWhite se osvětlení varné desky dokonale přizpůsobí prostředí kuchyně. Její barevnou teplotu si totiž můžete zvolit prostřednictvím aplikace Miele. Umožňují to teplá bílá a studená bílá LED světla, která se v závislosti na volbě řídí různou intenzitou. Teplotu barev lze nastavit mezi teplou bílou (2 700 Kelvinů) a studenou bílou (6 500 Kelvinů).

Energeticky úsporný ECO motor zajišťuje nejlepší hodnoty výkonu, například třídu energetické účinnosti A++. A ve srovnání s jinými nástěnnými odsavači par Miele dosahuje tento model přibližně o 20 % nižší hlučnosti* při zachování vysokého průtoku vzduchu. Matně černý spotřebič je k dispozici v šířce 90 centimetrů.

Vestavná vinotéka a volně stojící chladnička s mrazničkou doplňují nabídku k výročí

Pro menší, ale kvalitní výběr oblíbených vín: nová matně černá vestavná vinotéka KWT 7112 iG nabízí prostor pro uskladnění 18 lahví. Spotřebič pro výklenek šířky 45 cm má filtr Active AirClean, flexibilní police z bukového dřeva (FlexiFrame) a LED osvětlení. Vinotéku lze otevírat bez madla pomocí technologie Push2open.

Pro zákazníky, kteří si přejí volně stojící chladničku s mrazničkou, je k dispozici kombinace modelů Side-by Side chladnička KS 4783 D a mraznička FNS 4782 D v obsidian černém matném provedení. Spotřebiče bez rukojetí se otevírají velmi snadno díky funkci Click2Open. Chladnička má prostornou zásuvka s nastavitelnou vlhkostí DailyFresh a mraznička systém NoFrost.

Bezplatnou dodatečnou 125týdenní záruku, kterou Miele nabízí na všechny modely z akční řady 125 Gala Edition, lze pohodlně aktivovat prostřednictvím aplikace Miele.

*DAH 4980 v porovnání s DA 6498 W ve stupni 3 v odpadním vzduchu

www.miele.cz   

#MamMiele

Fotogalerie