Botox ve velkém stylu slaví své 6. narozeniny v Lucerna Music Baru

03.05.2024 \\ Koncerty/Festivaly

Kapela Botox, známá svými živými vystoupeními a schopností strhnout publikum, zve své fanoušky na oslavu 6. narozenin ve středu 15. května v pražském Lucerna Music Baru. Po nedávném společném turné s legendární kapelou No Name a úspěšném zakončení v pražském O2 universu, Botox pokračuje v oslavách svého dalšího roku plného hudebních úspěchů.

Narozeninová párty v Lucerna Music Baru slibuje být nezapomenutelná. Jako první na scénu vystoupí Jana Bastien s kapelou, která zahájí večer svou energickou autorskou tvorbou. Po ní se představí Zuzana H. s kapelou, s níž kapela Botox absolvovala podzimní klubové turné, a jejíž tvorbu tak fanoušci dobře znají.

Vrcholem večera bude devadesátiminutová show kapely Botox, kde nebudou chybět ani hudební ikony jako Michal David, Ilona Csáková a Olga Lounová. „Jsme nadšení, že můžeme na našem narozeninovém koncertu přivítat tak významné hosty a společně oslavit další úspěšný rok,“ říká Honza Kopečný, jeden z frontmanů Botoxu.

Tento koncert je pátým vystoupením kapely Botox v Lucerna Music Baru a slibuje být jedním z hudebních vrcholů roku. „Naše koncerty v Lucerně mají vždy úžasnou atmosféru a těšíme se, že i letos to bude nezapomenutelný zážitek,“ dodává Petr Ryšavý, zpěvák a kytarista kapely.

Vstupenky na narozeninový koncert jsou těsně před vyprodáním. Připojte se k oslavě plné hudební energie, skvělých hostů a nečekaných překvapení. Pro další informace o koncertu a nákup vstupenek navštivte webové stránky kapely Botox a sledujte kapelu na sociálních sítích, abyste nezmeškali žádné novinky a speciální oznámení.