Show Pop in Symphony doplní s českým popem Michal Penk a Poetika

06.04.2024 \\ Koncerty/Festivaly

Už 22. dubna se Obecní dům v Praze stane dějištěm koncertní show Pop in Symphony, kde za doprovodu symfonického orchestru Bohemian Symphony Orchestra Prague zazní ty největší popové hity všech dob. Nezapomenutelné hity interpretů jako jsou Madonna, Adele, Lady Gaga, Beyoncé, ABBA, Rihanna nebo Imagine Dragons doplní ještě české popové hity. O ty se postarají zpěvák Michal Penk a stále populárnější česká kapela Poetika, kteří ve spojení s více jak 60členným symfonickým orchestrem zazpívají své největší hity. Posluchači se tak mohou těšit na legendární píseň Michala Penka O bláznech nebo aktuální hity kapely Poetika jako jsou Půlnoc, Mám pocit, že tě ztrácím nebo Duše. Smetanova síň Obecního domu tak ožije v rytmu popové symfonické show a umožní divákům vychutnat si ten pravý rozměr a skutečnou hudební šíři popových superhitů.

90minutový koncert Pop in Symphony: The Epic Symphonic Show tak bude od začátku do konce nabitý těmi nejznámějšími popovými hity. Na své si navíc přijdou rovněž milovníci českého popu, kteří si budou moci vychutnat dnes již legendární píseň O bláznech, přímo v podání Michala Penka, který bude exkluzivním hostem koncertu. „Jsem potěšený a vděčný za možnost zúčastnit se koncertu Pop in Symphony. Navíc s písní O bláznech, která si letos připomíná už neuvěřitelných 32 let od prvního vydání a pro drtivou většinu posluchačů je tak se mnou 100 % spjata. Těším se až ji budu moci opět živě zazpívat a dát ji díky symfonickému orchestru zcela nový rozměr,“ říká Michal Penk, který se loni úspěšně vrátil na scénu se svým comebackovým tour.

Český pop zahraje i oblíbená kapela Poetika, která společně s Bohemian Symphony Orchestra Prague představí divákům své nejpopulárnější písně. Bude to například aktuální rádiový hit Půlnoc, ale i Mám pocit, že tě ztrácím nebo Duše. Kapela tak naváže už na loňskou spolupráci s orchestrem, kdy přestavila právě svůj singl Mám pocit, že tě ztrácím, který se dočkal pozitivních reakcí fanoušků i odborné veřejnosti.

Připomeňme, že během 90minutové koncertní symfonické show Pop in Symphony se diváci mohou těšit na ty největší a neslavnější popové melodie od Madonny, Adele, Beyoncé, Rihanny, Britney Spears, Bruno Marse, Imagine Dragons, ale i zpěvačky Sia nebo legendární kapely ABBA. V podání 60členného symfonického orchestru Bohemian Symphony Orchestra Prague pod vedením dirigenta Martina Šandy a v čele se sólistkou Leticií Krotkou a vokalistkami sboru Andělské hlasy si vychutnají hity v originální orchestrální úpravě, navíc v jedinečné atmosféře Smetanovy síně Obecního domu.

„Budeme rádi, když 22. dubna dorazíte do Obecního domu a strávíte večer ve společnosti nejen popových hitů, ale i symfonického orchestru Bohemian Symphony Orestra Prague a jeho hostů. Užijte si své oblíbení písně a poznejte jejich skutečnou hudební šíři, kterou při spojení s plně obsazeným symfonickým orchestrem získají a vychutnejte si doslova každou notu a tón,“ říká Martin Šanda, šéfdirigent a ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague a dodává, že na hudbě miluje především její pestrost a možnost propojování jednotlivých žánrů, které společně hudební zážitek ještě umocní.

Posluchači se na koncertu Pop in Symphony mohou těšit celkem na 16 písní, z toho na 4 české, jednu v podání Michala Penka a další 3 od kapely Poetika. Jedinečná koncertní symfonická show nadchne posluchače napříč generacemi a poskytne jim 100% hudební zážitek, během něhož si užijí nejslavnější popové hity v celé jejich šíři a kráse.

POP IN SYMPHONY: THE EPIC SYMPHONIC SHOW
22. 4. Obecní dům, Bohemian Symphony Orchestra Prague a největší popové hity

Vstupenky k dostání na stránkách orchestru na www.bsop.eu

Cena: od 1 090 Kč

Fotogalerie