Značka Tork získala ocenění za Iniciativu roku v soutěži EOPA

01.04.2024 \\ Byznys

Tento měsíc byli vyhlášeni vítězové soutěže European Office Product Awards (EOPA) 2023 a značka Tork společnosti Essity získala prestižní ocenění za Iniciativu roku a již druhý rok po sobě "vysoké hodnocení" za svůj udržitelný přístup k životnímu cyklu.

Kancelářský sektor zaměstnává miliony lidí v celé Evropě a podoba kanceláří zásadně ovlivňuje úroveň hygieny, pohodlí a spokojenosti s prací zaměstnanců. Cílem EOPA je ocenit vynikající řešení ve všech oblastech kancelářských produktů.

Generální ředitel společnosti OPI Steve Hilleard, který je zároveň předsedou poroty EOPA, k letošnímu ročníku EOPA uvedl: „Nové a inovativní produkty, inspirativní kampaně a iniciativy a vynikající vedení, které byly na EOPA vyzdviženy, odrážejí skvělou budoucnost našeho odvětví. Ať už jde o reakci na rostoucí nároky na společné pracovní prostory nebo nutnost aplikovat principy udržitelnosti a diverzity. Porota EOPA byla ohromena vysokou úrovní nominovaných projektů."

Značka Tork společnosti Essity získala ocenění "Iniciativa roku" za uspořádání prestižní akce společně s Nadací OSN týkající se cílů udržitelného rozvoje OSN. Během dvoudenní akce se vedoucí představitelé průmyslu z celé Evropy dozvěděli více o cirkulárním hospodářství, legislativě ohledně podávání korporátních zpráv o udržitelnosti (CSRD) a způsobech, jak začlenit udržitelnost do obchodní strategie. Přístup k odborným řečníkům a praktickým workshopům byl pro všechny účastníky smysluplný a inspirativní.