Lip Intimate Care prospěje zdraví intimních partií

24.03.2024 \\ Zdraví

Vaginální potíže bývají často způsobeny nevhodnou intimní hygienou. Vysvětlíme vám, jak se takových problémů vyvarovat a jak o tyto partie pečovat citlivě.

Až 75 % žen trápí alespoň jednou za život vaginální potíže. Mnohdy bývají způsobeny používáním nevhodných přípravky pro hygienu a péči. "Agresivní mýdla a produkty se syntetickým obsahem mohou narušovat normální pH kůže, přirozený mikrobiom a vlhkost," vysvětluje MUDr. Táňa Glosová s tím, že důsledkem bývá suchost, podráždění a vznik zánětů.

„Vulva je citlivou oblastí lidského těla," říká ještě gynekoložka a dodává, že si proto zaslouží náležitou péči a pozornost: "Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody."

Oleje pro intimní hygienu Lip Intimate Care jsou šetrnou alternativou k běžným přípravkům, neboť jsou vyrobeny pouze z organických rostlinných olejů a přírodních vyživujících extraktů. Díky tomu:

 • udržují správné pH,
 • udržují zdravý mikrobiom,
 • udržují správnou vlhkost,
 • redukují nepříjemné pocity
 • zaručují šetrnou hygienu.

Jak se přípravky Lip Intimate Care používají

 • Začněte oplachem vulvy vlažnou vodou.
 • Jemně vmasírujte malé množství některého z mycích olejů do oblasti velkých a malých stydkých pysků.
 • Poté pečlivě opláchněte teplou vodou.
 • Do oblasti malých a velkých stydkých pysků aplikujte intimní balzám.

Lip Intimate Care rakytník a fragonie

Čisticí a hydratační olej byl speciálně vyvinut tak, aby jemně pečoval o nejcitlivější místa na našem těle. Je založen na přírodních ingrediencích v organické kvalitě. Za své výjimečné účinky vděčí především těmto dvěma složkám:

 • Rakytníku, který má silné hydratační a regenerační schopnosti, zároveň bohatě vyživuje sliznice, čímž zmírňuje vaginální suchost, a tudíž posiluje obranyschopnost proti infekcím.
 • Fragonii, jež působí antibakteriálně, chrání před rozvojem mykóz a současně propůjčuje oleji jemnou svěží vůni.

Lip Intimate Care rakytník a fragonie, 75 ml: 579 Kč.

Lip Intimate Care prebiotika a postbiotika

Čisticí a hydratační olej pro hygienu, péči a především udržení rovnováhy kožního mikrobiomu. Jako první a jediný produkt intimní péče získal certifikaci „Kind to Biome“, což znamená, že nezávislé studie potvrdily, že nemění přirozený kožní mikrobiom. Je založen pouze na organických rostlinných olejích a neobsahuje žádné parfemace.

Jemně zbavuje vulvu nečistot a zároveň vydatně hydratuje její sliznice. Výsledkem jsou intimní partie odolné vůči infekcím a dalším nepříjemným potížím.

Lip Intimate Care prebiotika a postbiotika, 75 ml: 579 Kč.

Lip Intimate Care kokos a vanilka

Čisticí a hydratační olej se 100% přírodním složením jemně a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z intimních parití.

Zároveň dodává pokožce vlhkost a posiluje kožní mikrobiom, čímž ji činí odolnější vůči infekcím a podráždění. Navíc obsahuje přírodní aroma vanilky, jejíž hřejivá vůně povznáší mysl, přináší uvolnění a také podtrhuje smyslnost.

Lip Intimate Care kokos a vanilka, 75 ml: 579 Kč.

Lip Intimate Care intimní balzám

Víceúčelový balzám hydratuje, zklidňuje a současně posiluje přirozenou kožní bariéru vulvy. Obsahuje:

 • makadamiový olej, který má blahodárné účinky na sliznice díky vysokému obsahu omega-7 kyselin,
 • ovesný olej, jež pokožku v intimních partiích zklidňuje.

Intimní balzám je multifunkční produkt, který lze použít mnoha způsoby. Hlavním použitím je ochrana suchých a křehkých sliznic vulvy (vnější část ženských pohlavních orgánů). Jelikož obsahuje velké množství vosku, vytváří na

Lip Intimate Care intimní balzám, 50 ml: 579 Kč

 

Fotogalerie