Blahodárná energie pyramid může být klíčem k uzdravení

14.02.2018 \\ Tajemno

Pyramidy působí mysteriózně, jsou obestřeny mnoha taji. Postavili je vůbec lidé? Na to ani dnes nedokážeme s jistotou odpovědět. Stojí snad síla Bohů za jejich mimořádným vlivem nebo je přinesly mimozemské civilizace a ovládají je na dálku? Řada opakovaných pokusů například ukázala, že pokud je pyramida orientována na magnetický sever, dojde u člověka, jeli v jejím nitru, k lehkému rozkmitávání žláz s vnitřní sekrecí, a ty zcela harmonizují hormonální hladinu. 

Co se děje uvnitř pyramidy

Uvnitř pyramidy se energie soustřeďuje ve všech pěti vrcholech a v paprscích se protíná v bodě, který se označuje jako královská komora. Vzniká v ní nová energie, která může člověkem procházet a posilovat ho, pokud budete uvnitř. Na materiálu z jakého je pyramida postavená, prý příliš nezáleží, přesto se za nejúčinnější považují ty, které mají kovové hrany. Dokonce se tvrdí, že čím je kov ušlechtilejší, tím lépe stimuluje tvorbu iontů ve vzduchu, a tím se lépe okysličují živé buňky, což vysvětluje zaplavování hlubokými mnoharozměrnými pocity. Cítíte-li se neustále unavení, navštivte tedy pyramidu a načerpejte její blahodárnou energii. 

Je také potvrzeno, že potraviny a nápoje uvnitř pyramidy změní chuť i kvalitu a jsou déle čerstvé. Omezené je i množení bakterií. Kupodivu se uvnitř urychluje růst rostlin, nabrousí se i žiletky, ale dobijí i baterie.

Návštěva pyramidy povzbuzuje jasnozřivost

Pronikání pozitivní energie celým tělem má léčivé účinky a napomáhá harmonizovat rovnováhu v celém energetickém systému těla. Každý, kdo vstoupí do pyramidy, se musí naladit na přijímání nových duchovních prožitků a sestoupit ve svém vědomí až na podstatu sebe sama. Ten, kdo si zamedituje uvnitř pyramidy, může být i jen v pouhé euforii, ale mohou se mu vybavit vzpomínky na minulé životy, někdy dokonce může nahlížet i do budoucnosti a do astrálního života.

-lz-