Luxusní zlaté protivráskové ošetření pleti

09.02.2018 \\ Krása

Nejluxusnější kosmetické ošetření s použitím zlatých plátků určené pro zralou, citlivou, unavenou pleť s vráskami, které chybí pružnost, napětí i jas. Zahrnuje exfoliaci pleti, stimulaci Germaniovou tyčinkou, tlakovou bodovou masáž, hlubokou stimulační masáž a mechanickou lymfatickou drenáž. Vše završí aplikace jedinečné Zlaté masky.

„Tato procedura není pouhým kosmetickým ošetřením, ale je daleko víc. Samozřejmě v něm najdete kroky jako čištění pleti nebo exfoliaci odumřelých buněk, další postup vás však přesvědčí o jedinečnosti. V tomto úžasném rituálu je totiž zahrnuto několik masáží, které pracují na různých úrovních,“ říká  Lucie Pokludová, hlavní  terapeutka The M Spa v The Emblem Hotelu. Dodává, že jako první je použita Germaniová tyčinka, aby došlo k uvolnění pleti a aby mohly použité produkty díky tomuto polokovovému prvku, který slouží jako polovodič, prostoupit hlouběji do pokožky. U každého klasického kosmetického ošetření v salonu je totiž možné ovlivnit pouze první vrstvu pokožky - dermis, ale použitím Germaniové tyčinky lze zasáhnout i hlubší vrstvy. „Dále pokračujeme bodovou stimulací, abychom podpořili funkci vnitřních orgánů, což je důležité k detoxikaci a regeneraci organismu jako celku, protože jak je známo, obličej je odrazem celkového zdraví. Následuje Hloubková modelace svalů v obličeji a na závěr lymfatická drenáž pro odvedení toxinů z pleti,“ popisuje Lucie další postup. Zlatým hřebem je již jen aplikace zlaté masky, což je jeden z nejstarších omlazujících prostředků známý od nepaměti. Samozřejmostí je maska na ruce a masáž hlavy k uvolnění stresu. Zlaté luxusní úrotivráskové ošetření pleti je jediné, které účinně bojuje s negativními vlivy na naši pleť, jež urychlují její stárnutí a zároveň pracuje na její regeneraci.

Cena: 90 min./ 5.400CZK/ 208 Euro

VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ PLETI LIFT ALPES

Kosmetické ošetření zaměřená na stimulaci rysů obličeje zahrnují exfoliaci pleti a stimulační masáž obličeje, při které jsou využívány osvědčené francouzské masážní tahy jako hluboké poštipy nebo válení. Po tomto ošetření budete cítit svou pleť vypnutou s vyhlazenými vrásky a hebkou strukturou.

Cena: 90 min./ 3650 CZK/ 140 Euro

 

THE M SPA BY PURE ALTITUDE

HOTEL EMBLEM PRAGUE

Platnéřská 111/19, Praha 1

tel.: +420 226 202 577

Fotogalerie