S valentýnskou nabídkou se do hotelu Mandarin Oriental zamilujete

07.02.2024 \\ Podniky

Hotel Mandarin Oriental, Prague zve páry na nezapomenutelný romantický pobyt, kterým mohou okořenit svou únorovou návštěvu hlavního města, a doplnit ho jedinečným wellness zážitkem pro dva s názvem „Sweet Time Together“.

Mandarin Oriental, Prague, ukrytý na jednom z nejkouzelnějších míst v Praze, v rámci své únorové nabídky vyzdobí pokoje romantickými detaily a sladkými pozornostmi z hotelové kuchyně. Nabídka zahrnuje láhev sektu při příjezdu, 20% slevu na rezervaci spa procedur a pozdní check out až do 14:00. Romantický balíček pro páry je k dispozici od 1. do 29. února.

Lázeňská párová procedura „Sweet Time Together“ dopřeje hostům luxusní dvouhodinový relaxační rituál pro celé tělo. Překvapte své blízké a nechte se hýčkat. Proceduru završí koktejl umíchaný našimi barmany speciálně pro tuto příležitost. „Sweet Time Together“ bude k dispozici od 1. do 29. února za 15 400 Kč za pár.

„V Mandarin Oriental, Prague prožijete opravdovou romantiku,“ říká Duarte Correia, generální ředitel hotelu. „Ať už si chcete zamilovat Prahu s naší valentýnskou nabídkou ještě více, nebo chcete sobě a partnerovi dopřát čas pro sebe a nechat o sebe pečovat, u nás najdete po celý únor vše, o čem jste snili.“

Během února také platí 20% sleva na vybrané produkty z řady Aromatherapy Associates Rose; čistou směs esenciálních olejů z růže, pelargonie a palmarosy.

Více informací a rezervace balíčku na webové stránce Mandarin Oriental, Prague.

Fotogalerie