Jaroměřský večer pro dobrou věc proběhl úspěšně

23.03.2017 \\ Kultura

V zaplněném divadle v Jaroměři se konal již sedmnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který tradičně pořádal David Novotný. Večerem provedl Martin Zach a Miluška Bittnerová.

Osobnostmi se to tu jen hemžilo. Martin Chodúr dorazil i přesto, že hrozilo, že nebude moc vystoupit. Několik dní totiž bojoval se zánětem hrtanu a nachlazením. „Takhle velký lékový arsenál jsem si dlouho nikam nevezl“ komentoval svůj stav Chodúr. Anička Slováčková něco málo prozradila ze svého soukromí a potvrdila, že už není sama. „Seznámili jsme se v pizzerii, jsme spolu od prosince a jsem s ním šťastná, rodiče ho už poznali a schvalují mi ho“ odtajnila Anička. I Kamila Nývltová je nyní zamilovaná. „Zatím nechci prozradit více, nebydlíme spolu, ale je to moc fajn a jsem šťastná,“ prozradila zpěvačka. To Ilona Csáková si odskočila ze Špindlerova Mlýna, kde tráví se svými dětmi prázdniny. „Já jsem si přijela sem odpočinout od dětí“ smála se v zákulisí Ilona. Ta zhubla 8kg a vypadá skvěle. „Začala jsem cvičit a běhám kolem dětí, do toho vystoupení a ono to jde samo“ krčila rameny Ilona. Mladinká Nelly Řehořová přijela do Jaroměře s pro změnu s novým repertoárem. „Je toho hodně, vymýšlíme nové písničky a projekty, do toho natáčím filmy a ještě mám školu a na kluky nemám vůbec čas“ smála se Nelly Řehořová.

Miluška Bittnerová na akci laškovala s semifinalisty Muže roku Davidem Jačkem a Matyášem Hložkem. „Přiznám se, že mi jsou oba velmi sympatičtí a klidně bych zašla na kafe s nimi“ dodala v zákulisí Miluška Bittnerová. David Jaček je z Nového Města nad Metují a Matyáš Hložek, syn zpěváka Standy Hložka, pracuje jako trenér v posilovně, studuje, hraje hokej a také fotbal. Pozor, pánové, přihlášky do Muže roku můžete stále ještě zasílat.

Výtěžek ve výši 68 525Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři, Stacionář Cesta v Náchodě, Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. „Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují," dodal pořadatel David Novotný.

Večer se odehrál za vydatné podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska. Akci ocenil místostarosta města Jaroměř Jiří Kubina slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř a je již stálicí v našem městě." Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková.

Fotogalerie