Propadněte vůni omamné pivoňky!

23.03.2017 \\ Krása

Co je na světě krásnějšího než rozkvetlá květina? Přece ta, která ke vší své nádheře vydává omamnou vůni! Přesně taková je pivoňka, jež kromě svého sladkého aroma upoutá také velkými okvětními lístky, povětšinou zbarvenými do růžova, bíla nebo červena. Věděli jste, že její krásné vůně si můžete užívat jen dva měsíce v roce, a to od května do konce června? Ani po zbytek roku však nemusíte věšet hlavu, protože v řadách našich produktů si i nezaměnitelná pivoňka našla své stálé místo.

Naše pokožka si i v průběhu jara a léta žádá náležitou péči, tak proč nespojit dvě věci v jednu příjemnou? Natřete své ruce hydratačním krémem, vymydlete tělo blahodárným mýdlem s bambuckým máslem nebo si na předloktí stříkněte kapku osvěžující toaletní vody. To vše v doprovodu sladké pivoňky, která omámí vaše smysly. Milujete-li velmi sladké tóny, určitě vás uchvátí kombinace pivoňky s dalšími voňavými rostlinami, jako je růže, magnólie či rebarbora.

  1. Bronnley, koupelový a sprchový gel, Pivoňka a rebarbora - 250ml, 337 Kč
  2. Jeanne en Provence, parfémovaná voda EDP, Pivoňková víla - 50ml, 397 Kč
  3. Panier des Sens, mýdlo s bambuckým máslem, Magnólie a pivoňka - 200g, 124 Kč
  4. Michel Design Works, hydratační mléko na ruce a tělo, Pivoňka - 236ml, 446 Kč

Vneste lehkou letní romanci do každého kousku vašeho bytu! Přizvěte si na pomoc naše designové aromatické svíčky, roztomilé figurky Willow Tree nebo další doplňky nesoucí motiv rozkvetlých pivoněk.

  1. DW Home, vonná svíčka ve skle, Třešňový květ a pivoňka - 14OZ, 496 Kč
  2. Willow Tree, figurka Děkuji - 715 Kč
  3. Michel Design Works, skleněná oválná mýdlenka - Pivoňka - 283 Kč

Fotogalerie