Josef Vágner došel do Kristových let…

22.07.2023 \\ Magazín

Třiatřicáté narozeniny oslavil zpěvák Josef Vágner ve Vile Lanna v pražské Bubenči a popřáli mu nejen hosté, ale i 12 urostlých finalistů soutěže Muž roku. Kristova léta zpěvák moc neprožívá, i když lehkému bilancování se prý neubránil.

„To není bilancování, to je lehké zamyšlení. S kamarády jsme měli debatu, a když si zpětně promítnu některé roky, připadal jsme si v některých věcech s prominutím jako tele. Některé věci bych udělal jinak. Ale to má asi každý,“ usmíval se Pepa, kterého na závěrečný večer soustředění Muže roku doprovázela manželka Marlen. Ta se neubránila tipování vítěze.  „Nevím, jestli byl dobrý nápad, brát s sebou manželku. Když viděla vypracovaná těla finalistů, došla k závěru, že bych měl cvičit. Nebudu se vymlouvat na čas, ale mě to fakt nebaví,“ komentoval názory své ženy oslavenec.

Domácí oslavu má Josef Vágner už za sebou. Manželka má narozeniny o několik dní dřív, a tak narozeninové veselí sfoukli najednou už o víkendu. „Do půlnoci jsme slavili její narozeniny a od půlnoci se to překlopilo na oslavu mých narozenin. A dopadlo to krásně, nad ránem jsme seděli s kámoši v dětském bazénku. Moje dcerky u toho nebyly. Skoro pětiletá Amelie je s rodiči na prázdninách v Řecku a dvouleté Jasmínce je to ještě jedno,“ uvedl zpěvák.

David Novotný, prezidenta soutěže Muž roku měl radost, že se přišli podívat i úspěšní finalisté z minulých ročníků. Děkoval také sponzorům soutěže, kterými jsou: obleky Koutný, volnočasové oblečení C&A, spodní prádlo STYX z Trenýrkárny, PVZP a dalším, bez jejichž podpory by soutěž nemohla konat.

A kdo se představí 25. srpna v Náchodě ve finále?

1. Jan Černohorský, podnikatel, 27 let, Nové Strašecí, 2. Matteo Lucano, student, 23 let, Kralupy nad Vltavou, 3. Alexandros Panayi, zubní lékař, 26 let, Praha, 4. Lukáš Kupkovič, fitness trenér, 22 let, Praha, 5. Jan Koželuh, řízení projektů ve stavebnictví, 33 let, Klatovy, 6. Jan Legát, hlavní stavbyvedoucí, 33 let, Praha, 7. Rostislav Procházka, administrativní pracovní, 22 let, Znojmo, 8. Tomáš Hruška, Referent obchodního oddělení lesní techniky, 23 let, Benešov, 9. Stefanos Panayi, student, 22 let, Praha, 10. Josef Jakab, mediální poradce, 26 let, Mělník, 11. Dominik Neoral, obchodní ředitel, 32 let, Kralice na Hané, 12. František Knobloch, holistický poradce Elite Medical a student, 23 let, Hostivice

Fotogalerie