Co měla Jitka Boho letos třikrát a Radka Kocurová jen jednou?

13.12.2017 \\ Magazín

Náhodný kolemjdoucí by si při zaslechnutí této věty pomyslel bůhvíco… Dvě mladé dámy ovšem nerozmlouvaly o intimnostech, nýbrž o stěhování. Zpěvačka Jitka Boho a modelka Radka Rosická, za svobodna Kocurová, se potkaly na tradiční předvánoční akci Dopisy Ježíškovi v pražském Europarku Štěrboholy a obě půvabné maminky brzy našly společné téma. 
„Na Vánoce ještě nemáme přichystáno nic, ale doufám, že nakonec nebudou hektické a užijeme si je v klidu. Slavit je budeme v Čechách, kam jsme se přestěhovali. Pevně doufám, že už nadobro. Stěhování totiž není nic moc, možná je opravdu lepší vyhořet…“ směje se Radka. Ještě divočejší rok má ovšem ohledně balení a přesouvání se za sebou Jitka. „No ano, my jsme se letos stěhovali třikrát. Momentálně se stále ještě zabydlujeme, jelikož naposled jsme se přestěhovali před pár dny do vlastního domu, ale doufám, že o Vánocích už bude všechno na svém místě a zavládne pohoda a klid. Štědrý den strávíme jako rodina sami, protože teď před Vánocemi se s návštěvami dveře netrhnou,“ svěřila se Jitka Boho, která má navíc za sebou velmi náročné pracovní období, kdy každý týden měnila na televizní obrazovce svoji tvář.
Vánoce ovšem jsou i časem prohýbajících se stolů, tak jsme se zeptali, jak jsou na tom obě slavné maminky v kuchyni? Byla jsem na několika kurzech šéfkuchaře Mirka Kaliny a v gastronomii jsem se poměrně zdokonalila. Kolikrát jsem v šoku, co všechno se dá uvařit. Zatím testuji na manželovi a synovi, ale s Mirkem jsem už několikrát vařila i pro cizí lidi,“ prozradila Radka. Jitka se zase rozpovídala o zdravé variantě cukroví a svým vztahem k jídelníčku bez mouky vůbec: „Zkouším to a je to dobrý. Ale někdy prostě ten klasický rohlík tak zavoní, že nejde odolat…,“ povzdechla si Jitka.

 

Fotogalerie