Markéta Hrubešová ukázala dceru, další krásky se tulily k medvědovi

11.12.2017 \\ Magazín

Na předvánoční setkání plné čokolády a příjemné atmosféry se před pár dny do hotelu Unic v centru Prahy vydalo hned několik známých hereček. Akci, která měla za cíl hlavně zpomalit a zapomenout alespoň na chvíli na shon a pracovní závazky dorazila třeba herečka a milovnice dobrého jídla Markéta Hrubešová, kterou doprovodila mladá dáma, její dvanáctiletá dcera Christel.

Akci mělo na povel herecké trio 3v1, tedy Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva, která se ujala dokonce moderátorského žezla. „A dokonce jsem se podílela i na dekoraci, třeba věnec na dveřích nebo dóza ozdobená jako sobík, to jsou moje kýče,“ smála se herečka.  Ale dětem se právě trochu kýčovité kouzlo vánoc líbilo moc, dcera Markéty Hrubešové si například nejvíc oblíbila velkého medvěda Teddyho.

To mladé herečky Genny Ciatti nebo Denisa Pfauserová si zase užívaly hotelové koupelny vyzdobené čokoládovými bonbony či postel plnou pralinek. A čokoládové pamlsky si odnesly i s sebou. Inspiraci na výzdobu svých domovů rozhodně načerpaly.

-gv-

Fotogalerie