Jones Gareth P.: Zrada rodů Trnhoffů

10.12.2017 \\ Knihy/Výstavy

Cenami ověnčený Gareth P. Jones představil na konci listopadu svou novou knihu Zrada rodů Trnhoffů v Praze. Je to pokračování zábavných příběhů o netradičních sourozencích Trnhoffových a navazuje na předešlý veleúspěšný titul Dědictví rodu Trnhoffů.

O čem vlastně kniha je

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí s řezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných „nehod“, zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný?

Kdo je Gareth P. Jones

Autor dětské literatury Gareth P. Jones se proslavil jako tvůrce knižního seriálu Dragon Detective Agency. Nejznámější je jeho komiksová gotická kniha The Considine Curse, která získala mnohá ocenění. Napsal také sérii knih nazvaných Ninja Meerkats. Gareth P. Jones pracuje také jako televizní producent. Jeho poslední novinka Zrada rodů Trnhoffů vyjde i jako e-book.