The Emblem hotel: Místo pro vynikající snídani i pracovní schůzku

10.06.2022 \\ Byznys

Dopřát si vydatnou a chutnou snídani je snem každého, kdo se během dne ani na chvíli nezastaví. Pokud se vám však kvůli její přípravě nechce vstávat o dvě hodiny dříve, zastavte se na ní třeba po cestě do práce. Pražský ART hotel The Emblem pro vás každé ráno připraví excelentní snídani v samotném srdci Staré Prahy.

Snídaně v hotelu The Emblem, nacházejícím se jen kousek od rušného Staroměstského náměstí, začíná už v 7 hodin ráno. Časem i místem tak disponuje všem, kdo v brzkých hodinách míří do práce nebo se chystají na pracovní schůzku. Součástí restaurace, kde se snídaně podávají, je totiž i salonek s kapacitou až 12 osob, kde je možné uspořádat private business breakfast meeting.

Vynikající snídaně podávaná formou ? la carte je bohatá jak na slaná i sladká jídla, ovoce, zeleninu, tak i džusů či kávy, která dodá vašemu pracovnímu týmu nezbytnou energii.

The Emblem Hotel je tu dále pro vás nejen v rámci ubytování v designových apartmánech či možnosti relaxace v holistických lázních, ale i pronájmu privátních prostor. Hned několik místností s kapacitou do 40 osob slouží jak pro tiskové konference, tak i menší obchodní jednání.

THE EMBLEM HOTEL PRAGUE

Platnéřská 111/19, Praha 1

www.emblemprague.com

Fotogalerie