Italská ekologická péče o vlasy i pleť OWAY ROLLAND

16.11.2017 \\ Krása

Vlasová a tělová kosmetika OWAY ROLLAND. Italská rodinná firma si zakládá na využívání přírodních přísad a v  ekologickém přístupu k výrobě. Její velkou předností oproti běžným průmyslově vyráběným produktům je maximální možný obsah přírodních látek a absence zatěžujících chemických přísad. Pro šetrný přístup k životnímu prostředí i nejrůznějším typům vlasů si ROLLAND oblíbili například v Irsku, Norsku, Švédsku, Kanadě i v Japonsku a jiných asijských státech. V nabídce najdete širokou nabídku vlasového stylingu a péče, ale i barev a kompletní techniky pro profesionály. Pod označením ROLLAND ECOZERO/GREEN LIVING SALON fungují certifikovaná kadeřnictví, kde vaše vlasy ošetří kvalitní BIO kosmetikou a jejichž provoz je ekologicky šetrný.

Ekologická vlasová kosmetika OWAY ROLLAND již od roku 1948 oslovuje nejen profesionální veřejnost, ale i koncové zákazníky vztah k přírodě je pro ně klíčový. Bylinky, květiny a další přírodní přísady pěstuje na vlastních kontrolovaných plantážích v horách okolo italské Boloně. Dodržováním principů biodynamického zemědělství tak získává z přírodních zdrojů maximálním množství účinné látky. Ostatní suroviny OWAY ROLLAND dováží od certifikovaných dodavatelů z celého světa.  V souladu se současným oblíbeným BIO trendem striktně nepoužívá parabeny, umělá barviva, syntetické vůně a další chemické prostředky. „V souvislosti s dnešní uspěchanou dobou se mnoho z nás snaží žít zdravěji a tento styl zahrnuje také kosmetickou péči o naše tělo. V poslední době zaznamenávám zvýšenou poptávku zákazníků po BIO vlasových a pleťových přípravcích. Rozhodla jsem se tudíž představit české veřejnosti značku ROLLAND, jejíž BIO kosmetika je v zahraničí již dlouhou dobu úspěšná, ale v ČR dlouho nebyla dostupná,“ vysvětluje Martina Sikorová, která do ČR produkty OWAY ROLLAND dováží.

 Na každý vlas má příroda lék

V nabídce ROLLAND si vybere každý podle druhu svých vlasů od normálních po poškozené. Kromě BIO složení svých výrobků jde OWAY ROLLAND ještě dál: veškeré své produkty dodává v recyklovatelných nebo v přírodě snadno rozložitelných obalech. „V případě značky Rolland nejde jen o to, aby na etiketě bylo uvedeno několik málo přírodních přísad. Vnímá přírodu jako přirozený zdroj účinných látek pro všechny typy vlasů i pleti a šetrným avšak moderním způsobem je z ní získává a předává zákazníkům. Navíc produkty balí do recyklovatelných obalů,“ upřesňuje Sikorová.

Nová dimenze kadeřnických salonů

Dopřát si kvalitní kadeřnickou péči mohou zákazníci také v síti certifikovaných salonů ROLLAND - ECOZERO/GREEN LIVING SALON. Zde upřednostňují ekologickou vlasovou péči bez zatěžujících toxických látek, používají BIO kosmetické přípravky plné organických složek s účinnými fytoterapeutickými vlastnostmi. Kromě šetrné péče o vlasy se tyto salony vyznačují i ekologickým provozem: to zahrnuje třídění odpadu, maximální používání přípravků v obalech z ekologicky snadno odbouratelného či recyklovatelného materiálu, šetrné nakládaní s vodou a elektrickou energií. Celkový příjemný dojem dotváří design salonu vedený v zemitých tónech a v přírodních materiálech. V ČR se síť takto označených specializovaných kadeřnictví postupně buduje, v zahraničí úspěšně fungují v Itálii, Japonsku a severní Evropě.

Nově v ČR má značka OWAY Rolland prodej HOME kosmetiky i parfémů. V nejbližší době Vás o novinkách budu informovat.

Více informací o značce a produktech ROLLAND najdete zde.

Fotogalerie