Youtubeři, fanoušci počítačů i moderních vychytávek, vyražte na life!

10.11.2017 \\ Festivaly

Festival Life! nabídne na brněnském výstavišti od 10. do 12. listopadu zábavu nejen pro sportovce a tanečníky, ale také pro počítačové a technologické nadšence. Na své si přijdou především v pavilonu B, který se pro letošní ročník proměnil v Game Hall. Název mluví za vše – to hlavní se totiž bude odehrávat kolem her. Na dvou velkých pódiích se budou konat dvě mistrovství České republiky. Jedno v počítačových hrách a druhé v hrách mobilních. Počítačové hry reprezentují Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends, mobilní hráči si užijí boje v Hearthstone a Clash Royale. Pro diváky jsou připraveny tribuny k sezení a obří obrazovky, takže nikomu nic neunikne. Game Hall toho však nabídne mnohem více. „Návštěvníci si mohou vyzkoušet na 150 počítačů, nejnovější herní tituly, konzole i virtuální realitu. Připraveno je i množství soutěží o hodnotné ceny,“ říká zakladatel společnost PLAYzone Lukáš Pleskot.

V sobotu 11. listopadu se v pavilonu C odehraje také program pro všechny fandy youtuberů. Uskuteční se zde totiž You2ber Life! Na brněnské výstaviště tak přijedou přední tváře české youtuberské scény. Svou show předvedou FattyPillow, House, PedrosGame, Jmenuju se Martin, Anna Šulc, Gabrielle Hecl, Bára Votíková, Fayne a další. Organizátoři nově zařadili také hudební vystoupení. „Písničkami zpestří program Pavel Callta, Johny Machette nebo Veronika Spurná,“ vyjmenovala mluvčí akce Dita Brančíková.

YOU2BER Life! budou moderovat Johan Mádr a Ondřej Havel. „Tato akce nás fascinuje, protože vidíte lidi, kteří fanaticky řvou, jakmile vidí své idoly,“ řekl Mádr. Souhlasí s ním i druhý mladík. „Jsem zvědavý, jestli tento rok budou fanoušci zase o něco více křičet,“ sdělil Havel.

Program s youtubery není v ceně základní vstupenky. „Lidé si na ně musí koupit lístek buď v on-line předprodeji za 590 korun, nebo na místě za 890 korun,“ upozornila Brančíková. Vstupenka zároveň platí jako lístek na celý festival.

Veškeré informace naleznete na www.festivallife.cz

 

Fotogalerie