Filmeček o šťastné rodině: PŘÍŠERÁKOVI

20.10.2017 \\ Film/TV

Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je nešťastná, stydlivá teenagerka a syn Max je sice matematický genius, ale ve škole ho ostatní šikanují.

Jenže ty opravdové trable Wishbonovy teprve čekají. Mámu Emmu si totiž jako svou budoucí partnerku vyhlédnul samotný hrabě Dracula. Pošle zlou čarodějnici Babu Yagu, aby Emmu proměnila v upírku. Yaga však nedopatřením změní i zbytek rodiny v příšery. Frank se stává Frankensteinovým monstrem, Fay se promění v mumii a malý Max v mocného vlkodlaka.

Rodina monster se vydává po stopách čarodějnice s jediným cílem: přinutit ji, aby odčarovala prokletí a vrátila jim lidskou podobu. Cesta za rodinným štěstím je však plná úskalí    a ostrých špičatých zubů…

Rodinnou animovanou komedii režíroval Hoger Tappe, který si malé i velké diváky získal již svými filmy Hurá do Afriky! či Hrdinové z říše Gaja.

Premiéra: 2.11. 2017

Originální název: HAPPY FAMILY

Produkce: Německo, Velká Británie 2017

Žánr: animovaný, komedie

Stopáž: 96 minut

Režie: Holger Tappe

Scenář: David Safier, Catharina Junk

Střih: Björn Teubner   

Hudba: Hendrik Schwarzer

Dabing:  Sabina Laurinová (Emma), Marika Šoposká (Fay), Jiří Korn (Drákula), Matěj Havelka (Max),  Martin Sobotka (Frank), Simona Postlerová (Cheynne), David Gránský (Jayden), Irena Hrubá (Baba Jaga), Zdeněk Podhůrský (Imhotep), Sabina Rojková a další.

Internet:  http://www.bioscop.cz/_web/film/happy-family

">TRAILER