Platon Aukce je moderní nakupování nejen sběratelských předmětů

01.10.2021 \\ Byznys

Chcete se zúčastnit aukcí zajímavých sběratelských předmětů, jedinečných uměleckých děl nebo digitálních objektů do her? Pak rozhodně navštivte portál společnosti Platon Life, kde můžete objevit váš vysněný dílek do sbírky či skutečně zajímavé dílo. Ceny se zobrazují primárně v PlatonCoinech a v závorce je vždy uveden i přepočet na CZK/EUR v závislosti na zvolené zemi.

Výhodou je, že se můžete připojit z jakéhokoli místa na světě, pokud máte platný účet Platon Life a samozřejmě dostatek digitální měny nové generace PlatonCoin, která bývá zkráceně označovaná jako PLTC.

PlatonCoiny se uchovávají v digitální peněžence, která je pojištěná proti možným krádežím nebo ztrátě prostředků, navíc jsou všechny elektronické systémy zabezpečeny firmou Broadcom. Peněženku si zřídíte tak snadno, jako bankovní účet, vše přímo v pohodlí vašeho domova. Je potřeba se jen zaregistrovat, projít standardní ověřovací procedurou, vyžadovanou zákonem proti praní špinavých peněz a do peněženky nabít vaše získané vouchery.

Jak funguje Platon Aukce

Opravdu to není složité, podobá se všem běžným online aukcím. Pokud jste přihlášení, můžete přihazovat k vyvolávací ceně minimálním příhozem, který se provádí pouze ručně.Aukce je ukončena po vypršeni časového limitu, který je předem vymezený. V případě, kdy se vydraží daná položka nad minimální stanovenou cenu (v časovém limitu), je aukce ukončená. Po výhře aukce je uživatel směřován na pokladnu a k platbě. U vybraných položek je možný také okamžitý nákup „buy now“, ovšem za vyšší cenu.

Instruktážní video naleznete nahttps://app.platonlife.com,Stačí sepřihlásít do svého účtu zadáním e-mailu a hesla v záložce „Účty“. Pokud budete přesto potřebovat s čímkoliv pomoci, je vám plně k dispozici oddělení podpory pro zákazníky, na telefonu, e-mailu nebo osobně.