Radost z pohybu a volný celodenní vstup do aquaparku, to je Rodinný běh ČEZ Aquapalace

03.09.2021 \\ Sport

Užít si spoustu zábavy a zdravého pohybu. Přesně takový je cíl i letošního Rodinného běhu ČEZ Aquapalace, který se poběží na téměř sedmikilometrové trase z Opatova do Čestlic. Každý účastník si přijde na své. Sportovci, kteří chtějí zaběhnout úsek v co nejlepším čase a stejně tak i celé rodiny, které chtějí zažít pohodový sobotní den. Rodinný běh ČEZ Aquapalace se koná v sobotu 4. září a pro každého účastníka bude čekat v cíli celodenní vstupenka do Vodního světa čestlického Aquaparku.

Pravidelný pohyb přispívá k tělesné i duševní kondici. Proto se Aquapalace Praha, organizátor závodu, rozhodl odměnit všechny účastníky volnými vstupenkami do Vodního světa. Vstupenky je možné uplatnit do konce září 2021.

Ve Vodním světě nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě na návštěvníky čeká spousta adrenalinu a zážitků v podobě více než 20 skluzavek a tobogánů pro všechny věkové skupiny. Netradiční zážitek nabídne také podvodní herna s virtuální realitou VR Avatar Zone a tobogán MAGIC TUBE, kde se návštěvníci doslova proletí Vesmírem. Odpočinek nabídne nespočet vířivek i oblíbený Pool bar.

Mezi hlavní lákadla pro děti patří nové moderní nahrávací studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček. Dospělí jistě uvítají vylepšenou Divokou řeku, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR. Letos se dočkala nového povrchu a jízda na ní je tak  rychlejší, ale zároveň bezpečnější.

Kdy a kde se Rodinný běh ČEZ Aquapalace koná:

Termín: sobota 4. září 2021

Start: Centrální park metro Opatov

Registrace: on-line www.aquapalace.cz/rodinnybeh nebo na místě v den konání - zdarma

Partneři akce jsou Skupina ČEZ, Městská část Praha 11, PVA EXPO PRAHA, Slavia pojišťovna, Spa Hotel Děvín, Birell, Coca-Cola.