Sexy Evy Perkausová mezi masem???

11.10.2017 \\ Magazín

Opět je tu čas kalendářů. Plné hlavy nápadů mají teď u známého českého výrobce šunky LECO, kde se dali do focení tradičního kalendáře. Na place se tentokráte objevila krásná moderátorka pořadu TV Prima Topstar. Vy, co jste hádali, že je to Eva Perkausová, tak se nemýlíte.

Focení probíhalo přímo ve výrobně šunky a Eva svým sexepealem doslova brala dech celému štábu. „Byla jsem moc ráda, když jsem dostala nabídku, abych se stala pro příští rok tváří kalendáře LeCo. Vzhledem k tomu, že ty předchozí fotila například herečka Jitka Čvančarová, Andrea Kerestešová či Michaela Kuklová, nebyl důvod nabídku nepřijmout,” přiznala potěšeně moderátorka. Ta celý tým překvapila, že do továrny Leco, přijela mezi prvními. „Možná se to nezdá, ale já mám ráda dochvilnost. Sraz byl v 7 hodin ráno, a já byla na místě ještě o 15 min dříve,” prozradila na sebe Eva.

A jak to má sympatická blondýnka s chutí k jídlu a udržením štíhlé postavy? “Já se bohužel moc nehlídám, proto se také musím hýbat. Během focení jsem ochutnala různé druhy šunky, dost možná jí dohromady bylo skoro kilo. Jídlo mám prostě ráda a nedokážu si ho odpustit ani při práci, kde bych se měla více hlídat. Navíc šunku miluju a tahle je opravdu skvělá,” prozradila během focení Eva, která si kupodivu, kromě jiných, oblíbila i Šunku pro děti výběrovou. “Kdybych měla děti, v lednici nenajdete nic jiného“

Ve výrobně, kde se celý kalendář fotil, vládnou i při focení tvrdé hygienické předpisy, a každý ze štábu musel být oblečen od hlavy až k patě v předpisových oblecích včetně sítěk na hlavu. Dokonce i tento netradiční „outfit” sexy moderátorce neskutečně slušel. „Já si s tím zase tak hlavu nelámu, na druhou stranu, raději nosím věci, které jsou mi pohodlné, než ty, které by byly sexy. Navíc jsem nadšená z toho, že jsem mohla vidět zázemí této úspěšné a ryze české uzenářské firmy. Ne vždy má člověk možnost dostat se k procesu výroby jídla, které má rád. O to víc si teď vychutnám vše, co budu mít na talíři,” popsala Perkausová.

Zdroj: LeCo 

Fotogalerie