Tváří Top Fashion Week 2021 je žádaná kráska Tereza Hudáková

16.08.2021 \\ Fashion

Top Fashion Week 2021 se v říjnu vrátí na přehlídková mola. Konkrétní tváře, program a novinky už známe. Oficiální ambasadorka letošního ročníku je úspěšná česká modelka Tereza Hudáková. V karlovarském Grandhotelu Pupp bude 16. října 2021 v průběhu slavnostního galavečera bude vydražen jedinečný model nadějné návrhářky Anny Anny ve prospěch charitativního projektu „Krása pomáhá dětem“. Ten založila Lenka Taussigová, Miss Sympatie z roku 2002.

„V minulém roce si Top Fashion Week musel kvůli pandemii udělat nucenou přestávku. Letos je ovšem zpět a programově silnější než dříve. Jak vám jistě kolegové potvrdí, podařilo se nám pro něj získat nejen širokou plejádu předních tuzemských návrhářů a modelek i modelů“ neskrýval nadšení Jaroslav Tylinger, spolumajitel značky Top Fashion Week. 

„Top Fashion Week je originální a jedinečný módní festival nebo spíš show, díky které se mohou zviditelnit nejen známé a přední tváře módního prostředí, ale i začínající módní návrháři, modelky i modelové. Máme ambici oslovit i přední osobnosti ze světa módy, které by se v rámci naší show podělily o své mistrovství a předávaly zkušenosti těmto začínajícím hvězdičkám“, míní Eva Kempe, módní designerka a nová prezidentka festivalu Top Fashion Week 2021. Ambasadorku letošního ročníku je jedna z nejvyhledávanějších českých modelek Tereza Hudáková.

To, že se Top Fashion Week se slavnostním galavečerem v říjnu opět vrátí do sálů Grandhotelu Pupp v Karlových Varech potvrdil Jan Lengyel, hlavní producent Top Fashion Week 2021. „S radostí mohu oznámit, že celá show opět vyvrcholí ve velkém stylu v karlovarském Puppu. Chceme tak navázat na tradici předchozího úspěšného ročníku před dvěma lety. Do dalších ročníků plánujeme celý Top Fashion Week výrazně rozšířit o celoroční aktivity jako například tzv. Top Fashion Days, které plánujeme pořádat po všech krajích republiky a Cinema Top Fashion Show, kde se bude potkávat svět filmu a módy.“

Hlavní program Top Fashion Week 2021 bude probíhat 16. října 2021 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech a galavečer bude  formou přímého  přenosu vysílán na ÓČKO TV.

Fotogalerie