David Kraus s láskou vaří pro svoji kojící partnerku

29.07.2021 \\ Magazín

Zpěvák a skladatel David Kraus miluje vaření a ve druhé vlně lockdownu mu naprosto propadl. Pěstuje si i své bylinky, suroviny vybírá eko-bio a s láskou vaří pro sebe i svojí partnerku Sarah Opravilovou, která na svět letos v březnu přivedla dcerku Ester.

Sám není v jídle vybíravý ani partnerka, ale  aktuálně ingredience krotí, nikoli gastronomické vášně a kreativnost a důvod je zcela jasný, který snadno vysvětlil „Moje žena se stará o miminko, je na ní fixované a kojí a já zase kojím ji tím jídlem,“ popsal usměvavý David Kraus, jak to u nich doma chodí. Potvrdil také, že oba milují maso, proto s nadšením přijali pozvání na reopening do rodinného podniku El Gaucho, jenž se proslavil jedinečným  steakhousovým konceptem, který má své starší  úspěšné sestry v Thajsku, Vietnamu, Filipínách, Honk-Kongu, Německu a na Slovensku.

Naprosto spokojený milovník masa prozradil, že už v dobré víře a chuti na skvělý biftek zničil hodně kvalitního masa. Je nadšený, že El Gaucho nyní může navštívit už i Praze. „Někdo si zajde na koncert, pro mě je toto koncert „žrádla“, já to prostě mám rád a rád za to ty peníze, když je mám, utratím. Opravdu si raději zajdu do dobré restaurace, obzvlášť, když je to v krásném místě. Zajdu si kamkoli, pokud je to tam tak dobré, jako tady v El Gaucho,“ popsal své čerstvé degustační zážitky David Kraus.

Informace o El Gaucjo naleznete například na:

Instagram: https://www.instagram.com/elgauchoczechrepublic/
Facebook: https://www.facebook.com/ElGauchoCzechRepublic/

Foto: El Gaucho a Herminapress

Fotogalerie