Natálie Grossová složila velmi úspěšně zkoušku z dospělosti

04.07.2021 \\ Magazín

Talentovaná zpěvačka Natálie Grossová má o starost méně. Před měsícem úspěšně složila zkoušku z dospělosti. Přiznala se nám však, že měla velký respekt a strach ji také zrovna moc neposiloval. Nakonec však měla samé jedničky.

„Hodně jsem se toho bála, celý rok před tím jsem se třásla. Nejtěžší byly didaktické testy a pak už to byla docela pohoda. Teď na rok půjdu na anglickou jazykovku a potom bych chtěla na nějakou vejšku, ale fakt netuším jakou. Medicína to určitě nebude. Ale kdybych přece jenom uvažovala o zdravotnictví, tak by se mi líbila asi fyzioterapie,“ prozradila, jak to má s dalším studiem Natálka Grossová, která byla hostem soustředění finalistů soutěže Anděl mezi zdravotníky a její tvář se objeví i v „andělském“ kalendáři.

Teď má Natálie prázdniny a hodlá si je pořádně užít, nejede sice na Floridu, ale přesto si je chce pořádně užít. „Jedem s maminkou a kamarády do Itálie, chceme trošku cestovat. Já tam jedu i s přítelem, operním tenorem Danielem Matouškem. Máme namířeno také za Danovým učitelem zpěvu. Chceme ho navštívit, pobavit se a třeba nám i poradí ohledně zpěvu,“ popsala své plány zpěvačka. A srpen už opět pojede v pracovním režimu, konečně prý začínají zkoušky muzikálu Čarodějky.

Fotogalerie