Koktejly s chutí Havana Especial vám zpříjemní večer

06.09.2017 \\ Recepty

Léto se pomalu vytrácí a nadchází sychravý podzimem. Je tu důvod vyzkoušet jedinečný kubánský rum z rodiny Havana Club - Añejo Especial a šeřící večery si zpříjemnit.

Kuba je zemí, kde se pozitivní energie rozdává na všechny strany. A aby také ne! Najdete tu nádherné písčité pláže, okouzlující přírodu a bohatou kulturu, ale ochutnáte i kvalitní doutníky a v neposlední řadě ten nejlepší rum na světě. Havana Club Añejo Especial v sobě skrývá výraznou chuť obohacenou exotickým nádechem vanilky a karamelu, který doplňuje aromatický náznak tabáku, pomeranče a špetky skořice. Tento zlatavý kořeněný nápoj vás zanese právě na místo, kde se salsa tančí každý večer a zábava nikdy nekončí. Ochutnejte a poznejte pravou chuť života!

BASIL BABO

50ml Havana Club Especial 20ml limetkové šťávy 20ml jablečného džusu 10ml cukrového sirupu zázvorové pivo 5 lístků bazalky Bazalkové listy pomačkejte v ruce a vložte do koktejlového šejkru. Přidejte Havana Club Especial, cukrový sirup, jablečný džus, limetkovou šťávu a kostky ledu. Protřejte po dobu 30 sekund. Vysokou sklenici naplňte ledem, zalijte koktejlem z šejkru, doplňte zázvorovým pivem a ozdobte lístky bazalky.

HAVANA SPECIAL

50ml Havana Club Especial 25ml ananasového džusu 15ml limetkové šťávy 5ml likéru Maraschino 10ml cukrového sirupu 1 koktejlová třešeň Všechny tekuté ingredience nalijte do koktejlového šejkru, naplňte kostkami ledu a po dobu 30 sekund protřepejte. Přelijte do koktejlové sklenice a ozdobte třešní.

ESPECIAL GINGER ALE

50ml Havana Club Especial 100ml zázvorového piva 1 velký špalíček limetky Vysokou sklenici naplňte kostkami ledu, přilijte Havana Club Especial a doplňte do celé výše zázvorovým pivem. Z limetky vymačkejte do sklenice šťávu a přihoďte jí do koktejlu jako ozdobu.

Fotogalerie