Petr Jákl prohodil nejúspěšnějšího českého youtubera sklem

17.03.2017 \\ Magazín

Oblíbený youtuber, zvaný MenT, má více než milion odběratelů na tomto kanále. Jeho herecké schopnosti však tak dobré nejsou a přesvědčil se o tom i svérázný režisér Petr Jákl. Při natáčení upoutávky k březnové premiéře druhé řady seriálu Into The Badlands pro stanici AMC se oba jmenovaní pánové nepohodli, a to přímo na place.

Oč vlastně šlo

Hlavní postavou seriálu je dobře trénovaný bojovník, který spolu s malým chlapcem putuje nepokoji zmítanou zemí a hledá osvícení. V české upoutávce na tento seriál měl MenT ztvárnit právě tuto hlavní postavu, což se mu ale stále nedařilo. Po více než desítce nevydařených pokusů si navíc na takřka dvoumetrového svalnatého režiséra začal otevírat pusu, ten se s mladým youtuberem nepáral, popadl ho a švihl s ním takovým způsobem, že MenT odletěl několik metrů a prorazil opodál stojící sklo. Všichni účastníci natáčení nevěřícně zírali na Jákla a utíkali youtuberovi na pomoc, aby se následně dozvěděli, že se stali obětmi vydařeného pranku, který na ně Jákl s MenTem spolu sehráli.

„Docela se mi to zalíbilo a někdy bych to mohl využít při skutečném natáčení“, dodal pobaveně Jákl.

MenT  si to také užil a s nadsázkou vše okomentoval: „Díky téhle akci je ze mě vlastně kaskadér. Takže čekám plno nabídek.“

Vyděšené tváře štábu a povedený prank můžete sami shlédnout ze záběru kamery, která měla sloužit pro tvorbu tzv. making-of videa.

Fotky k článku - zdroj fotek: AMC, Into The Badlands

Fotogalerie