Rapperku Sharkass zaskočil tajfun!

28.08.2017 \\ Magazín

Rapperku Sharkass si řada z vás jistě pamatuje z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Ovšem Šárka Geroldová není žádnou televizní rychlokvaškou. Hip-hopové muzice se věnuje od třinácti let, její hudba zní na nejrůznějších akcích po celé republice. Teď se rozhodla natočit zatím svůj nejdražší videoklip v exotickém Bali.

Když se řekne ráj, mnohým z nás se možná právě Bali vybaví jako první. Jenomže dostat se tam není jen tak, což si na vlastní kůži vyzkoušela i Sharkass. „Jen za letenky jsme s kamarádkou daly 70 tisíc, jedna vyjde na pětatřicet tisíc. A to nechybělo málo, a na místo jsme vůbec nedoletěly,“ usmívá se už dnes zpěvačka, která se do Asie vydala na téměř dva týdny a natáčet bude nejen na známých místech, ale i v jinak nepřístupných koutech. Na Bali se však většinou létá přes Hongkong, kde zrovna v té době řádil tajfun. „Bylo to o chlup. Jeden den a byly bychom přímo v tom, takhle jsme se tomu vyhnuly opravdu jen o malý kousek,“ popisuje silný zážitek z cesty. Všechno nepohodlí a možná i strach ale nejspíš stál za to.

Sharkass se s kamarádkou na Bali totiž nevydaly jen proto, aby se zahrabaly do práce. Naopak, chtějí se seznámit s místní kulturou a užít si pár nezapomenutelných dní. „Ubytovali jsme se ve vile plné úžasných lidí. Neustále s námi jezdí, ukazují nám zajímavá místa a vypráví nám o nich,“ hlásí Šárka z města Ubud, která si našla novou zábavu. „Stále tu říkáme "asi jo", je to fakt vtipné!“ Že vám to příliš humorné nepřijde? Sharkass to ráda vysvětlí: „Stejně se totiž jmenuje cestovní kancelář, která nám zařizovala ubytování.“ Nikoho tak zřejmě nepřekvapí, že spojení "asi jo" je i součástí písničky, ke které se v exotické destinaci právě točí videoklip. Těšíte se na něj My rozhodně!

Foto: archiv Sharkass

Fotogalerie