O Isabelle Rossini zcela jistě ještě uslyšíme!

05.09.2020 \\ Magazín

Finále soutěže Dívka roku 2020 se konalo poslední srpnový večer v Divadle pod Palmovkou. Velké finále 31. ročníku soutěže bylo skvěle připraveno. Každá dívka předvedla, co v ní je. Byly sehrané, disciplinované, skvěle připraveny. Porota to rozhodně neměla jednoduché.

Hned dvě vítězství si odnesla rodačka z Olomouce Isabella Rossini, která se s rodinou před dvěma lety přestěhovala do Prahy, aby mohla jít za svým snem, kterým je dráha profesionální herečky a zpěvačky. Isabella získala titul Dívka roku Social media a Dívka roku Talent.

Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká, všechny působily jako skutečné profesionálky. Martin Čermák, jeden z porotců, má za sebou celou řadu obdobných akcí a na adresu pořadatele a samotného finálového večera soutěže Dívka roku nešetřil chválou: „Mě úplně odrovnala úvodní taneční show, holky vypadaly jako taneční band, který spolu tančí roky. Takže opravdu klobouk dolů. Mám srovnání s ostatními soutěžemi, protože soutěže krásy hodně moderuji. Dnes jsou tady dívky, které mají kolem 14 - 15 let a působí, jako by jim bylo 20 let a měly za sebou spoustu zkušeností. Vystupují velmi profesionálně,“ vysekl poklonu soutěžícím dívkám moderátor Sportovních novin.

Isabella vystupovala sebejistě a všechny disciplíny zvládla na výbornou. Aby také ne, má dobré geny, její maminka Andrea Rossini je vítězkou soutěže Elite Model Look. Přehlídková mola však nejsou jejím hlavním cílem. Isabella se velmi pilně připravuje na přijímací zkoušky na konzervatoř, které jí čekají. Navštěvuje hodiny zpěvu vedené profesorkou Lídou Nopovou na Pražské konzervatoři. Na herectví se připravuje s režisérkou Evou Deákovou, působí v hereckém kroužku v Národním divadle, věnuje se i pohybové přípravě, hraje na klavír a na flétnu. Isabella sbírá i herecké zkušenosti na prknech, které znamenají svět, odehrála několik představeních v Moravském divadle v Olomouci. Všechny své dovednosti zúročila právě v Dívce roku. Excelovala zejména ve volné disciplíně, kde zvolila zpěv. Je více než jasné, že o této mladé cílevědomé dívce ještě uslyšíme.

V porotě letošního ročníku soutěže Dívka roku usedla celá řada známých tváří, například Michaela Tomešová, Vanda Chaloupková (vítězka soutěže Dívka roku 2005), Tereza Mašková, Hana Gregorová, Martin Schreiner, Roman Tomeš, Martin Čermák a mnoho dalších.

Spolek Dívka spolupracuje osmým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. Děkujeme Galerii Platýz, která uspořádala charitativní aukci pro NF Krtek a částka se vyšplhala na krásných 158.280 Kč, přičtením vstupného a finančních příspěvků od diváků, věnuje Spolek Dívka 216.907 Kč Nadačnímu fondu Krtek, dětské onkologii v Brně, konkrétně na projekt domácí péče. Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář ve prospěch NF Krtek. Oficiálním partnerem pro letošní ročník byla společnost Brambůrky.cz.

Fotogalerie