La Bodeguita Del Medio oslavila 15 let své existence

02.08.2017 \\ Magazín

Poslední červencový den přišla oblíbenému kubánskému baru v Praze La Bodeguita Del Medio. Popřát k 15. narozeninám celá řada známých osobností. Dara Rolins, hlavní hvězda večera, věnovala baru jako dárek zbrusu novou píseň z jejího nového alba, které se připravuje na vypuštění do světa ještě letos v létě a zavzpomínala: „Shodou okolností jsem zde v roce 2002 byla na otevírací party, je až k nevíře, jak ten čas letí.“ Také ještě prozradila, že není náhodným hostem, což podniku přidává rozhodně na zajímavosti. „Chodíme sem s Patrikem docela často, máme rádi zdejší atmosféru, která nás vždy dobije – příjemní lidé, výborná hudba a pití. Jsem moc ráda, že jsem právě na tyto narozeniny byla pozvána a navíc jsem představila svůj nový hit léta!“ prozradila skvěle vypadající Dara Rolins.

Takovou party v Kaprově ulici si nemohla nechat ujít ani kráska z Miami Zuzana Belohorcová: „Tyto narozeniny mi určitě nemohly uniknout, s Vlastou máme rádi dobré jídlo i pití a to vše tady je. Já miluji klasiku Mojito, to je prostě známka Kuby! Dnes se mi naskytla příležitost okusit i s mými rodiči Mojito Especial, fakt si to užíváme.“ Na Kubu tu zavzpomínal zpěvák a muzikant Petr Janda: „Byl jsem nedávno na Kubě a vše mně připomnělo, jak jsem byl před mnoha lety i zde v Bodeguitě.

A jak hodnotil narozeninovou oslavu Michal David? „Mám rád kubánský rum, který je zde excelentní. S manželkou jsme byli pravidelnými návštěvníky tohoto baru, je pravda, že nyní jsem hodně pracovně vytížen a už tak často se sem nedostanu, jako dříve, ale když mi byla doručena pozvánka k 15. narozeninám, nemohl jsem si tuto akci nechat ujít. Je tu vždy dobrá nálada, příjemná obsluha a vše tak nějak do sebe perfektně zapadá!“

Na oslavu narozenin přišel také David Kraus s přítelkyní Bárou Strýcovou a hudebníkem Milanem Šenkim. „Založili s Milanem romskou kapelu Gipsy Brother, kde jediným bílým je právě David. „S touto partou bychom rádi uspěli i ve světě a věříme si i díky tomu, že v ní hrají samé romské hudební legendy. Již na konci léta představíme první video klip a bude to pecka. Tady v Bodeguitě se cítíme dobře, nikdo nikoho neposuzuje, zda jsi světlej nebo tmavej. Proto sem rádi s rodinou chodíme a vzal jsem sem dnes i mojí přítelkyni Báru Strýcovou“ popsal své dojmy David.

Mezinárodní oslavu narozenin si užíval i Peter Nagy: Miluji Kubu a způsob, jakým se Kubánci dovedou bavit. To je to nejlepší, co se dalo z Kuby dovézt sem do Prahy. Tady je záruka, že se člověk nebude nudit. Latinská, veselá a nezakomplexovaná atmosféra strhne všechny.

A čím je ještě tento kubánský podnik zajímavý? Tím, že v prvním patře funguje první cigár club v ČR COHIBA ATMOSPHERE, kde je možné si zakoupit členství s úžasnými nabídkami a cenami, užívat si v soukromí skvělých koňaků, exkluzivních doutníků a hlavně může se tam kouřit!

Bohatý program večera doprovodila známá skupina F-CUBA a své boky všichni parádně rozhýbali při Tradicion „Dance Show“. Nouze nebyla o míchané nápoje a výborné jídlo. Nechybělo ani aroma tradičních kubánských doutníků.

Narozeninová akce se opravdu vydařila a každý, kdo se dostavil, rozhodně dobře udělal. Pozornosti fotoaparátů neunikli: Ladislav Hampl, Veronika Kašáková, Veronika Lálová, Bára Mottlová, Kateřina Kristelová, Ondřej Pavelec, Tomáš Řepka, Petra Svoboda, Tomáš Novotný, Anička Slováčková, Ladislav Špaček, Radek Štěpánek a celá řada dalších známých tváří a významných osobností. Všichni se dobře bavili, tančili, vybrané drinky popíjeli, jak už to v tomto výjimečném baru bývá zvykem.

Foto: archiv La Bodeguita Del Medio, www.bodeguita.cz

Fotogalerie