Jak se dožít 120 let!

28.05.2020 \\ Zdraví

Jde vám o to žít co nejdéle, nebo žít co nejdéle zdraví? S tím druhým vám pomůže první certifikovaná, celosvětově uznávaná A2C ANTI-AGING CLINIC, která sídlí již patnáctým rokem na Starém Městě v Praze.

Unikátní klinika medicíny proti stárnutí díky svým převratným diagnostickým a preventivním možnostem úspěšně prokazuje, že stárnutí je léčitelný stav. Zdánlivě nevyhnutelným degenerativním onemocněním, jako jsou například kardiovaskulární onemocnění, artritida, cukrovka, demence a mnoho nejběžnějších forem rakoviny, dokáže pomocí nejnovějších objevů a prostředků medicíny 21. století buď zcela předcházet a vyhnout se jim, nebo alespoň výrazně prodloužit čas jejich nástupu.

A2C ANTI-AGING CLINIC, vedená primářkou Monikou Golkovou, první certifikovanou Anti-Aging specialistkou v Česku a na Slovensku a prezidentkou Asociace proti stárnutí, nabízí ucelený vědecky založený program dožití vysokého věku v co nejlepším možném zdravotním stavu, a to tak, že dokáže zpomalit a zvrátit negativní aspekty stárnutí. Konkrétně:

Zabránit degenerativním změnám na úrovní DNA a poškození chromozomů

Aktivovat mladé geny a regeneraci buněk využitím možností epigenetiky

Regenerovat buňky těla a vrátit jim jejich schopnost předávání správných informací

Desatero A2C ANTI-AGING CLINIC  Jak se dožít aktivní stovky pomocí vědy”:

 1. Narovnáme Vaše hormony mládí, jako jsou DHEA, estradiol, progesteron, testosteron, růstový hormon a další. Tím obnovíme lepší regeneraci Vašich buněk a zvýšíme vitalitu i obranyschopnost organismu.
 2. Nastavíme protizánětlivou individuální dietu pomocí revolučního ALCAT testu potravinové intolerance a aktivujeme sirtuiny, Vaše geny dlouhověkosti.
 3. Na základě Vaší podrobné genetické a epigenetické analýzy utvoříme preventivní program na míru. Budete tak vědět, jaká konkrétní preventivní opatření je třeba pravidelně vykonávat, abyste se onemocněním spojeným se stárnutím buď zcela vyhnuli, nebo je výrazně oddálili.
 4. Vyšetříme hladiny Vašich mozkových neurotransmiterů a navrátíme Vám mladistvou energii, sebevědomí a dobrou náladu.
 5. Provedeme komplexní analýzu Vašeho těla, zkontrolujeme Vaše biochemické parametry, nádorové markery a biochemii veškerých orgánů. Následně doplníme veškeré nutné mikrovyživující látky, které jsou základem pro správnou funkci buněk.
 6. Zanalyzujeme stres uvnitř Vašich buněk a nastavíme antistresovou terapii šitou přímo Vám na míru.
 7. Změříme Vaše telomery a budeme bojovat proti jejich zkracování.
 8. Upravíme Váš spánkový rytmus, zkontrolujeme hladiny melatoninu a postaráme se o správnou funkci biologických hodin organismu.
 9. Urovnáme hormonální deficity v období zrychleného stárnutí v klimakteriu (menopauze) a mužské andopauze.
 10. Zpomalíme stárnutí Vaší pleti a podpoříme Vaši individuální krásu.

TOP 5 zásad naší filozofie:

 • Vážíme si Vašeho času (u nás se nečeká)
 • Individuální přístup
 • Vstřícný a empatický personál
 • Unikátní zdravotní péče v příjemném prostředí soukromého zdravotnického zařízení
 • Hlavní zájem: postarat se o Vaše zdraví, Váš dlouhý aktivní život a Vaši naprostou osobní spokojenost ve všech etapách života.

Více informací na www.a2c.cz

Fotogalerie