Nezisková organizace Půjčovna 3P Praha, z.s. dostala nový vůz

24.07.2017 \\ Lifestyle

Na šestiletou pouť vyjel 21. července 2017 nový vůz Dacia Dokker, o který bude s láskou pečovat nezisková organizace Půjčovna 3P Praha, z.s., která byla vybrána již potřetí jako vhodný adept.

Sociální automobil byl slavnostně předán organizaci v její pražské pobočce. Tento zbrusu nový krasavec je polepený samolepkami firem, které si pronajaly reklamní plochu na autě na dobu šesti let, a tak přispěly na zakoupení vozu. Řada zástupců dárců také přišla autu popřát mnoho šťastných kilometrů na jeho šestileté pouti, která rozhodně přispěje ke zlepšování života potřebných.
Projekt „sociální automobil“ uvedla do praxe před dvaceti lety Českomoravská reklamní agentura a vydavatelství Kompakt a zaměřila se tak na vylepšování vozových parků dětských domovů, pečovatelských služeb, ústavů sociální péče a dalších zařízení, které pečují o děti i dospělé klienty nějakým způsobem znevýhodněné. Samotné předání se konalo ve velmi přátelském atmosféře a o úsměvy do objektivu nebyla nouze.
Půjčovna 3P Praha, z.s. provozuje půjčovnu kompenzačních pomůcek, bezbariérovou přepravu pro seniory a občany se zdravotním postižením, odborné poradenství. Poskytuje také prostor a odbornou garanci zájmovým aktivitám nejen občanům hlavního města, ale i přilehlých oblastí.

Nákup našeho auta pro podpořily tyto firmy:
TATI, spol. s r.o.
Jaroslav Dvořák /ADR 1018/
ORITEST spol. s r.o.
O.T.E.C. CR, s.r.o.
Matouš Hydroponie s.r.o.
Vladimír Bakalář - kovoobrábění
VAL REAL a.s.
Lab&Pharma, s.r.o.
NEWTECH, s.r.o.
Nezestárni s.r.o.
Břevnovská lékárna,s.r.o.
TJ Sokol Praha Dejvice
Josef Mestek
Roman Diviš - sdružení
POPMUSEUM, z.s.
Akustika Praha s.r.o.
JUDr. Ing. Ivan Rott
Odpady - Chlumčák s.r.o.
KO-KA s.r.o.
Výtahy 1 - Ecolifts s.r.o.
MTL - Vladimír Karban
Autoservis - Jan Novák
Autoškola Petr Bureš

Fotogalerie