Chateau Úholičky – to nejkrásnější místo pro váš svatební den!

17.07.2017 \\ Cestování

Není nic hezčího, než si se svou drahou polovičkou před svou rodinou stvrdit vzájemnou lásku. Plánování svatby je ale kromě euforie a nadšeného těšení také obdobím stresu. Každá nevěsta řeší, jaké šaty budou ty pravé, kde si říct své ano, jakou hudbu vybrat a které jídlo bude chutnat všem. Hoďte starosti za hlavu a vychutnejte si okamžiky plné štěstí. V Zámku Úholičky se vaše svatba stane nezapomenutelným zážitkem.

Zámeček s prvky romantismu a novorenesance má dlouhou historii, která započala v roce 1603. Mezi lety 1873 – 1889 nechal František z Valdštejna dostavět 1. patro, interiér zámku upravil k obývání a na střeše nechal vztyčit novou věž s hodinami. Během času zámek měnil své majitele, každý se ale zasadil o jeho rekonstrukci či drobné úpravy. S výjimkou roku 1949, kdy byl zámek znárodněn a období komunistické strany pro něho znamenalo značně turbulentní periodu v jeho historii.

Chateau Úholičky je díky svému romantickému prostředí ideálním místem zejména pro konání svateb. Zámek nabízí nejen okouzlující přírodu, zázemí pro svatební hosty, ale také catering či apartmán pro novomanželskou noc. Svůj den si zde pak můžete naplánovat přesně podle svých představ. Ať už toužíte po vznešené zámecké svatbě se vším všudy, nebo dáváte přednost veselce v boho stylu, v Úholičkách všem vašim požadavkům vyjdou vstříc. Ochotný personál navíc vyřeší každý zádrhel, který by mohl nastat tak, abyste vy o ničem nevěděli a mohli si užívat nerušené okamžiky.

Fotogalerie