Myslete už teď na letní dovolenou! Vyplatí se vám to!

15.03.2017 \\ Cestování

Letošní léto je nenávratně pryč a s ním i vzpomínky na společnou dovolenou u Středozemního moře. Ačkoliv se zdá, že byste se měla spíše věnovat nákupům vánočních dárků, právě teď je ideální doba na výběr vaší příští letní dovolené. Plánování dovolené s předstihem se rozhodně vyplatí. A my vám povíme hned několik důvodů.

Pokud totiž řešíte prázdniny u moře na poslední chvíli, často přicházíte o možnost strávit dovolenou přesně podle Vašich představ. Předejděte tomu a začněte chystat vaši letní dovolenou už v tomto zimním období. Ušetří si tak čas i peníze.

Léto začíná právě teď!

Cestovní kanceláře spustily předprodeje zájezdů na léto 2017.  Kapacity hotelů v různých destinacích jsou nyní zatím minimálně obsazeny, a proto bude vaše poptávka splněna do posledního puntíku. Kromě toho, že většina cestovních kanceláří nabízí na určité typy zájezdů výrazné slevy pro vaše ratolesti, můžete čerpat nesporné výhody od změn destinací týden před odletem až po parkování na letišti zdarma po celou dobu trvání vaší dovolené, ale i mnohé další. Například cestovní kancelář Fischer přišla s unikátním systémem výběru dovolené, díky kterému můžete odletět na dovolenou s rodinou, kdykoliv se vám to hodí. K moři na tři dny nebo tři týdny? To už záleží zcela na vás. Jednoduše leťte, na jak dlouho a kam chcete. Navíc můžete vybírat až z 64 tisíc hotelů z 268 destinací po celém světě. „Naše kancelář vám garantuje tu nejnižší cenu na trhu. Pokud objevíte výhodnější nabídku jinde, cenu okamžitě dorovnáme,“ uvedl Jan Bezděk z CK Fischer. „Při rezervaci vaší dovolené v rámci First moment navíc stačí zaplatit zálohu 1. 490 Kč a zbytek doplatit až 60 dní před zájezdem,“ doplňuje.

Baví se i děti

Pokud chcete svoje skotačivé dítě během dovolené zabavit, můžete využít služeb různých dětských klubů, se kterým vaše dítě objeví plný svět radosti, her a legrace. Po celou dobu dovolené se můžete v klidu slunit na pláži a čeští animátoři se o dítko dobře postarají. Veškeré činnosti jsou uzpůsobeny nárokům dětí – věku a jeho schopnostem. „Náš dětský klub Funtazie nabízí pestrý, zábavný a poučný program pro malé dobrodruhy, zatímco se jejich rodiče mohou bez okolků oddávat odpočinku u vody. Naší specialitou je i Sportovní akademie, do níž mohou rodiče zdarma své děti přihlásit. Zatímco vy si budete užívat romantickou dovolenou s  manželem, vaše dítka se naučí základům různých sportů nebo vypilují ty oblíbené. V momentální nabídce máme akademii plavání, beach volejbalu, tenisovou a fotbalovou akademii a nově přidáváme také jógu,“ dodává mluvčí CK Fischer Jan Bezděk.

Tipy na ideální rodinné destinace

Kréta – ostrov stvořený pro nádhernou dovolenou

Mezi nejpopulárnější rodinnou destinaci patří bezkonkurenčně řecká Kréta, kterou si zamilujete díky řadě atrakcí, nádhernému počasí a obklopující překrásné přírodě. Pokud si chcete odpočinout v lůně krásného krétského ostrova uprostřed Středozemního moře, zkuste například letoviska Gouves, Kolymbari nebo Sissi, kde vás čeká dostatek aktivit pro celou vaši rodinu, služby na úrovni a velmi přátelská atmosféra.

Mallorca – nejhezčí západy slunce ve Středozemí

Na překrásném ostrově Mallorca v západní části Středozemního moře na vás budou čekat po celou sezonu letní teploty kolem 30 stupňů, krásné běloskvoucí pláže a průzračně modré moře. Ačkoliv je Mallorca poměrně turisticky oblíbená, zdejší krajina si uchovala původní romantický ráz. Celý ostrov je posetý pomerančovníky a citronovníky, připadáte si zde tedy opravdu jak v ráji.