Fytoterapie rozhodně patří mezi současné trendy

22.01.2020 \\ Zdraví

Fytoterapie je léčba pomocí bylin a už naše babičky věděly, že bylinky jsou prospěšné našemu organismu a používaly je na různé problémy a neduhy. Vždy byly součástí každé domácnosti, ať již proti nachlazení či na bolest břicha.

V současné době si bylinky opět nacházejí své místo a stávají se čím dál více populárnější. Různé tinktury, čaje nebo dokonce čerstvé bylinky užívá stále více lidí. Velkým propagátorem bylin u nás je MUDr. Jiří Landa. Světový odborník na fytoterapii, který své letité zkušenosti s bylinami propojil s klasickou medicínou a ve své praxi dosahuje fantastických výsledků.

Na základě svých zkušeností rovněž spolupracuje se spoustou špičkových odborníků, kteří využívají jeho know-how v řadě lékařských oborů. Svým profesionálním přístupem a schopností integrace fytoterapie s nejnovějšími trendy v klasické medicíně, poskytuje svým pacientům nadstandartní péči. Potěšující je, že si získal velký respekt nejen mezi pacienty, ale i mezi lékaři.

K fytoterapii se dostal díky známé ústní vodě Dr. Landy, kterou zpočátku dělal z bylinek jen pro své známé, později ji začal prodávat a dnes je z něj světová špička přes bylinky. On sám tvrdí, že fytoterapii chápe jako doplňkovou disciplínu ke klasické medicíně, avšak propojení jeho zkušeností z fytoterapie a klasické vědy dává medicíně nový rozměr.

Výsledky své práce dokládá řadou lékařských zpráv. Řadě pacientů pomohl k úplnému uzdravení, spoustě z nich díky bylinkám prodloužil život. On sám je velmi pozitivní člověk, věří v to, co dělá, jako lékař je exaktní a profesionální. Posouvá klasickou medicínu a s lékařskými pravidly ji dává další rozměr.

Více o fytoterapii a práci MUDr. Jiřího Landy - rozhovor v Institutu pro krásu a zdraví ADARAYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie