Miss Princess 2019: Malé finalistky si užily parádní večer!

14.12.2019 \\ Magazín

Byla to skvělá podívaná. Finalistky Miss Princess 2019 v pražském divadle Broadway spokojeným divákům předvedly, že ne vždy je nutné zvítězit, ale hlavní je se zúčastnit. Pro všechny dívenky se totiž těch několik hodin stalo zážitkem, na který nikdy nezapomenou. A bylo nakonec jedno, jestli si na hlavu nasadily některou z korunek, ceny si totiž odnesly úplně všechny.

Zakladatelka soutěže Dominika Myslivcová, která zároveň se zpěvákem Josefem Vágnerem celou show provázela, může být spokojená. Holčičky opět na chvíli přenesla do jiného světa, splnila jejich sny a udělala z nich princezny. „Vždycky se moc těším na jejich zářivé úsměvy. Pak si mohu říct, že odvádíme dobrou práci,“ pochvalovala si česká Barbie, která byla pro mnoho finalistek sedmého ročníku Miss Princess vzorem. Takže i setkání s idolem si dívenky odškrtly jako „splněnou misi". Držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube moderovala s Josefem Vágnerem, stejně jako loni finále, a byla to výborná volba. Oba navíc zazářili pěveckým vystoupením, další songy přidali Diana Kalashová nebo Tomáš Novák. Skvělou podívanou bylo také pěvecké a taneční vystoupení z muzikálu Kocour v botách.

Organizátoři soutěže si tak mohou gratulovat, mají za sebou další úspěšný ročník. I když výsledky jsou už jasné (můžete se na ně podívat níže), jedna z doprovodných soutěží Miss Princess stále ještě pokračuje. Přáli byste vítězství jiné dívence? Nebo to vidíte stejně, jako porota? Spolu se značkou Xiaomi se můžete zapojit do hlasování a vyhrát skvělý telefon Redmi Note 8 Pro od dvojky na českém trhu s mobily. Pro kategorii 4-7 let hlasujte zde. Pro kategorii 8-11 let hlasujte zde. Můžete až do 20. prosince. A pokud byste se napřed chtěli podívat, jak finále probíhalo, tak se 16. 12. od 18:10 dívejte v premiéře na stanici SPORT 5.

Kategorie 8–11 let

Miss Princess 1. místo - Sofie Třetinová

Miss Princess 2. místo - Medea Frimmel

Miss Princess 3. místo - Kristýna Pszczolková 

Miss Dominika Myslivcová – Sofie Uvírová

Miss Talent – Marie Mášová

Kategorie 4–7 let

Mini Miss Princess 1. místo – Elizabeth Anne Neuwirthová

Mini Miss Princess 2. místo – Nicole Caloňová

Mini Miss Princess 3. místo – Markéta Bednaříková

Miss Dominika Myslivcová – Aneta Šlesingerová

Miss Smile – Amálie Banašíková

Miss Sympatie – Sofie Laciová

Miss Fashion - Elizabeth Baranová

Miss Cute – Lucie Metzová

Miss Photo – Sofie Krausová

Miss Talent – Valentina Brabcová

Miss Model – Kristýna Renee Rédová

Fotogalerie