Jednorázové masky 7th Heaven přináší elixír pro zdravou, krásnou a mladou pleť

01.09.2019 \\ Krása

Pleťové masky 7th Heaven přináší opravdu široké portfolio jednorázových masek, které nabízí dívkám i ženám účinnou přírodní péči o pleť, řešení a prevenci problémů pleti bez ohledu na věk. 7th Heaven se již 30 let specializuje výlučně na masky, proto je expertem a leaderem ve svém oboru. Receptura masek spočívá vždy v prověřené kombinaci tří klíčových přírodních ingrediencí. Základní masky doplňuje prémiová řada 7th Heaven Renew You pro zralou pleť. Novinkou je série čtyř 7th Heaven Superfood masek kombinující zázračný efekt super potravin a bylin. Masky 7th Heaven mají jasnou filosofii stojící na efektu přírodních složek, ochraně zvířat i životního prostředí. 7th Heaven je synonymem ráje péče o pleť. Masky nesou řadu ocenění a certifikací – Peta Cruelty Free, Vegetarian Society Approved, Beauty Awards. 7th Heaven je značkou, která udává nezávislé trendy. Její masky jsou vždy „in“ a funkční. Výsledek je jistý.

7th Heaven je britská značka masek patřící pod společnost Montagne Jeunesse se sídlem ve Walesu. Soustředí se již více než 30 let na pleťové masky s cílem poskytnout efektivní kombinaci přírodních ingrediencí, které jsou ze své podstaty esencí krásné pleti. Pokrývá individuální  potřeby i vzhledem k věku. Určuje díky letitému výzkumu, expertíze a inovacím trendy. 7th Heaven není „beauty“ doplňkem, je specialistou.

Kategorie pleťových masek roste v evropském měřítku ročně o 23%. Trendy jsou jasné – přírodní složky, expertíza, efekt. Pleťové masky jsou tajnou zbraní každé ženy, efektivním a trendy pomocníkem, který si poradí s jakýmkoliv problémem, situací.

O tom vypovídá i průzkum 7th Heaven, jehož se zúčastnilo 1003 žen. Jak se věnují péči o pleť a jak si stojí pleťové masky v jejich rituálu?

  • 70% žen považuje péči o pleť za velmi důležitou nebo důležitou.
  • 61% žen věnuje péči o pleť (bez make-upu) do 60 min. týdně. 30% 60 – 90 min. 9% více.
  • V rámci péče o pleť používá 90% dotázaných denní a noční krémy jako hlavní pravidelnou kosmetiku, následuje pleťová a micelární voda, kterou používá téměř 70% dotázaných. Pleťové masky jsou v pořadí třetí a používá je 67% dotázaných žen.
  • 59% používá pleťové masky občas, jen 10% pravidelně.
  • Ženy řeší maskami prioritně hydrataci a výživu, následuje detox a hloubková očista pleti, používají je i jako prevenci vzniku vrásek a na podporu elasticity pleti. Nejoblíbenějšími maskami jsou slupovací masky, které preferuje třetina dotázaných.
  • Nejdůležitějším kritériem u jednorázových masek je pro ženy jejich jednoduchá aplikace, druhým kritériem je složení a poté deklarovaný efekt. Cena je čtvrtým rozhodujícím kritériem.
  • Informace o maskách či doporučení získávají ženy nejčastěji z médií - rubrik o kosmetických novinkách a z testů - 30%. 33% dotázaných žen pak nakupuje masky intuitivně dle potřeby.
  • 77% dotázaných žen pak kombinuje více značek pleťových masek, aniž by měla svého favorita.

Z průzkumu nám tedy vyplývá, že jednorázové pleťové masky mají v rutinní péči o pleť u žen své pevné místo bez ohledu na věk a nabízí se stále potenciál růstu.

Velkou výhodou pleťových masek je, že působí okamžitě – efekt na pleti vidíte už po pár minutách, ale také jsou skvělé v tom, že je můžete střídat a měnit podle toho, co právě teď vaše pleť potřebuje: rozjasnit, hydratovat, regenerovat, vyhladit či také hloubkově vyčistit. Pleť potřebuje v každém ročním období jinou péči a proto jsou ideálním pomocníkem právě jednorázové masky. Ty by se měly používat pravidelně, minimálně jednou týdně.

Základní řada pleťových masek 7th Heaven nabízí bahenní, slupovací a textilní neboli sheetové masky. Vyniká hravým designem balení.

Podzimními hity a novinkami jsou:

7th Heaven kokosová slupovací maska s jílem obsahující hydratační kokosový olej a zklidňující mořskou řasu. Díky jílu má maska i vynikající čistící schopnosti. Pro posílení hydratace je optimální použití jednou týdně. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč.

7th Heaven slupovací maska růžová guava je složena z čistící guavy a plodů mangostany, které pomáhají zlepšovat a sjednocovat tón pleti. Je bohatá na vitamín C a další antioxidanty. Zajišťuje hloubkové čištění, redukuje zarudnutí pokožky, efektivně čistí i póry. Maska je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 42,90 Kč. Ideálních výsledků dosáhnete jejím pravidelným týdenním použitím.

Slupovací maska 7th Heaven růžový kaktus s jílem kombinuje ochranný efekt výtažků z růžového kaktusu a granátového jablka s vitamínem E, který bojuje s volnými radikály a společně působí proti poškození pleťových buněk. Jíl pak masce dodává detoxikační efekt. Doporučená maloobchodní cena je 42,90 Kč.

Celosvětovým hitem mezi maskami 7th Heaven jsou masky s zázračným čistícím efektem uhlí, které v kombinaci s dalšími přírodními ingrediencemi jako černý cukr či mořské řasy nebo jíl zajistí hloubkové pročištění a zjemnění pleti.

Novinkou je sheetová maska 7th Heaven detoxikační bublinková maska s uhlím. Ubrousek napuštěný uhlím, směsí badyánu a kyslíku, který začne na vzduchu bublat a pěnit, prostoupí hluboko do pórů, odkud odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pak pro problematickou pleť, u které redukuje zarudnutí míst s akné. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Prémiová řada masek 7th Heaven Renew You nabízí dostupný luxus s 24 karátovým zlatem a přírodní výtažky z rostlin. Řada sestává ze 6 masek kombinujících nejnovější vědecké pokroky v oblasti péče o pleť a rostlinné biotechnologie.

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima oživuje unaveně vyhlížející oči, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů i váčků pod očima. Obsahuje koenzym Q10 a extrakt ze sojových bobů. Pro lepší výsledek uložte proužky před použitím na 10 min. do lednice. Nechte je pak po aplikaci působit 15-20 minut. Proužky odstraňte a jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.

7th Heaven RenewYou 24K zlatá maska je příkladem tzv. sheet masky, která díky svému obohacení o aminokyseliny zajistí okamžitou dokonalou regeneraci pleti. Aminokyseliny spolu s dalšími ingrediencemi, jakými jsou pravé 24-karátové zlato a badyán, pleť hydratují i omlazují. Maska obnovuje a udržuje přirozenou funkci pleti, pomáhá předcházet vzniku povislé pokožky. Po jejím použití je pleť napnutější, zářivá a vitální. Doporučuje se týdenní použití, ale lze ji také použít denně jako intenzivní regenerační kúru. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.

Dvoudílná detoxikační hydrogelová maska 7th Heaven Renew You minimalizuje póry, hyydratuje a pomáhá potlačit známky stárnutí. Obsahuje uhlí a výtažky ze sedmi bobulových plodů. Doporučuje se týdenní použití, ale pro zlepšení výsledku lze použít denně. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.

Maska 7th Heaven Renew You proti stárnutí obsahuje bambusový ubrousek napuštěný vitamínem B5, který viditelně zjemní a hydratuje pleť, napomáhá obnovit přirozenou rovnováhu pleti a snižovat výskyt jemných linek a vrásek. Doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč.

Řadu pak doplňuje krémová kolagenová maska 7th Heaven Renew You obohacená mořskou řasou Pelvetia, jež zvyšuje tvorbu kolagenu a posiluje spodní vrstvy pokožky, které zůstávají hydratované a zářivější. A detoxikační jílová maska 7th Heaven Renew You pro hloubkové čištění pórů s výtažky z leknínu. Jemně čistí nečistoty, zanechává pokožku viditelně jemnější a zářivější. Maska využívá technologie tekutých krystalů. Doporučená maloobchodní cena 
je 69 Kč.

Absolutními novinkami jsou masky 7th Heaven Superfood, které jsou kosmetickou odpovědí na trendy přírodního a zdravého životního stylu.

Slupovací maska 7th Heaven Superfood Cannabis je určena pro problematickou pleť. Kombinace kurkumy, antibakteriálního medu a oleje ze semínek Cannabis Sativa pokožku zklidní a zjemní.

Jílová maska 7th Heaven Superfood s avokádem, aloe vera a exfoliačním vlašským ořechem zanechává pleť dokonale hydratovanou a rozjasněnou.

Bahenní borůvková maska 7th Heaven Superfood obsahuje mix antioxidantů a vitamínů pro jemnou a zářivou pleť.

Jílová maska 7th Heaven Superfood Matcha & Chia je zeleným elixírem pro dokonale čistou a svěží pleť. Semínka chia zajišťují hydrataci a matcha má antioxidační účinky.

Masky 7th Heaven jsou k zakoupení v drogistický řetězcích jako je Rossmann či Teta nebo na e-shopu www.pre-wo.cz

Fotogalerie